reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Moniczko,zycze Ci aby nadchodzacy rok byl dla Was lepszy,zeby Majulka wyzdrowiala i zebyscie mogli wreszcie zaczac zyc "normalnie"...
Wszystkim e ciotkom zycze szampanskiej zabawy i szczescia w Nowym Roku...
 
reklama
Ja również życzę wszystkim aby nadzchodzący nowy rok był duuuużo lepszy niż ten jeszcze nam panujący 2007 rok. Dużo szczęścia, radości i spełnienia wszelkich marzeń!

Szczególne życzenia przesyłam dla całej rodzinki MMM -duuuuuużo duuuuuużo ZDRÓWKA dla MAI!!!

Do zobaczenia na BB w lepszym 2008 roku!
 
Majusiu DUŻOOOOOO zdrówka w Nowym Roku!!!
Życzenia dla Moniki, Marcina, Zosi i Jej Rodziców, dla Was E-cioteczki i dla Waszych Rodzin, dla Malwinki i Jej Rodziny!!! Dla Was Wszystkich!!! Do Siego Roku!!!!!!!
 
I my tez z życzeniami:-D oby ten Nowy Rok 2008, był dla nas Wszystkich lepszy:-) a szczególnie gorące życzonka dla dzieci, którym nasza pomoc jest potrzebna.

Moniko, Maju Marcinie duże buziaki i spełnienia wszystkich marzeń. Dużo zdrówka dla Mai.
Ania z Quintusiem.
 
Moniko wiesci nie sa zle a wierze ze w nowym roku beda jeszcze lepsze :tak:
malo mnie tu ostatnio ale to przez to ze ja na wyjezdzie jestem ;-)
Caly zcas was podczytuje ale wsyztsko tak szybko szybko ze nawet nie ma czasu usiasc i odpisac:-(
Dziewczyny w nadchodzacym roku zycze wam spokoju mniej pracy przy dzieciach wiecj odpoczynku i radosci noi tego co najwazniejsze przyjaciol i milosci
a Tobie Maju zdrowia zdrowia zdrowia:tak:
 
Maju,duuuzo zdrowka w Nowym Roku!!!
Moniko,Marcinie-szczescia i wytrwalosci,oby Wasz trud zostal wynagrodzony,byscie 2008 rok spedzili ze zdrowiejaca Majunia w domku.
Wszystkim odwiedzajacym ten watek wszystkiego naj,naj i spelnienia marzen.
 
Mońcik, napisz szczegóły, jeśli możesz - naszym samopoczuciem, to Ty sie w ogóle nie przejmuj. To my martwimy sie o Ciebie. Byłam kilka razy w szpitalu z synkiem i nie chciałabym tam wracać :no: A i tak nigdy nie było zagrożenia życia, wiec nawet nie próbuje sobie wyobrazić jak się czujesz:-( Zwłaszcza w te świąteczno-noworoczne dni:-(

Jesteś taka dzielna!!! A Twoje chwile słabości świadczą o normalności - coś takiego bez spadku formy przeżyłby tylko cyborg...

Pobede dziś z wami - Toba, Marcinem, Mają i Zosią - możemy choćby pomilczeć ;-) Nie balujemy dzisiaj, więc jeszcze tu wpadnę :tak:
 
Kochani MMM ... Wam i wszystkim e-cioteczkom życzę
na ten Nowy Rok:
zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka
... bo ono jest najważniejsze :tak:
 
Z okazji nadchodzącego Nowego Roku życzę Wam, żeby spełniały się Wasze najskrytsze marzenia.
Żeby Nowy Rok przyniósł dużo dobrego naszej Mai i Zosi.
Żeby Wszystkie nasze dzieci były zdrowe.
Żeby Monika i Marcin mogli cieszyć się normalnym, zwyczajnym rodzicielstwem.
Kochani, wysyłam Wam dużo dobrej energii:-)

Pozdrawiam Wszystkich gorąco!
 
reklama
Mońcik, napisz szczegóły, jeśli możesz - naszym samopoczuciem, to Ty sie w ogóle nie przejmuj. To my martwimy sie o Ciebie. Byłam kilka razy w szpitalu z synkiem i nie chciałabym tam wracać :no: A i tak nigdy nie było zagrożenia życia, wiec nawet nie próbuje sobie wyobrazić jak się czujesz:-( Zwłaszcza w te świąteczno-noworoczne dni:-(

Jesteś taka dzielna!!! A Twoje chwile słabości świadczą o normalności - coś takiego bez spadku formy przeżyłby tylko cyborg...

Pobede dziś z wami - Toba, Marcinem, Mają i Zosią - możemy choćby pomilczeć ;-) Nie balujemy dzisiaj, więc jeszcze tu wpadnę :tak:

Krupko My tez w domku i też jesteśmy:-).
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry