reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mońcik, wierze w to, że Majka będzie zdrowa. I modlę się o to. Czekam na coraz to lepsze wiesci.
 
reklama
ojejku jak dobrze czyta się takie wiadomości :-):-):-), mam nadzieje że teraz będzie już tylko z górki :tak::tak::tak: super, strasznie się cieszę, że Majeczka ma się dobrze :happy2::-):happy2::-):happy2::-):happy2:
 
Czym bliżej przytulanek z Mają, tym większa tęsknota... Wytrzymaj Mońcik, to już blisko! ;-)

Radość wprost nieopisana z powodu polepszającego się stanu Mai! :-D

Dobranoc! Buziaki dla wszystkich!

MMM jesteście wielcy - cała trójka!!! :tak:


li-6403.png
 
Ale fajnie....że Maja coraz lepiej wygląda...to zawsze widać po dziecku kiedy jest lepiej...:)
Jestem z wami...cały czas się modle....BŁAGAM żeby Maja w Nowym Roku już mogła zapomnieć o wszystkich nieprzyjemnych pobytach w szpitalu...i tylko cieszyła sie z wami w domku :)
Dobranoc...buziaki wielkie...:)
 
Nie ma to jak zakończyć dzień z uśmiechem na ustach:-)
Same kroczki do przodu. Zuch dziewczyna!
Pozdrawiam Was Wszystkich!
Buziaki dla Mai i Zosi!
 
Jestem i ja :)
Bardzo cieszą mnie kolejne wpisy Moniki. Maja wygląda coraz lepiej i napewno szybko pozbędzie się respiratora. :))
Majusiu pokaż im wszystkim jaka z Ciebie dzielna Dziewczynka!!! :)))
 
Ja też już się zastanawiam co dziś u Majeczki...a moze już powoli myślą o ekstubacji...tak sobie myślę-bo to poniedziałek..a w poniedziałki są nowe zlecenia od lekarzy...więc może akurat. Majeczko kochanie..modlimy sie i trzymamy kciuki za Twoje zdróweczko...:)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry