reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dziewczyny, nie wiem, czy uda mi się jeszcze dzisiaj tutaj zajrzeć, ale gdyby nie, to życzę Wam Wszystkim,

a szczególnie Mai, Monice i Marcinowi ;)

DUŻO ZDROWIA, SZCZĘŚCIA I RADOŚCI
W TYM NOWYM ROKU!!!

Niech spełnią się Wasze marzenia!!!
 
reklama
Cześć wszystkim w tym ostatnim dniu...

Maja ma jeszcze sporo do ekstubacji, wzmacnia się, powolutku zmniejsza sie prace respiratora. Dzisiaj mozna powiedzieć, że byłoby zadawalająco, ale brzuszek Mai niepokoi - wezwano chirurga. Narazie odstawiono jedzonko przez sonde, bedzie robione echo, moze dowiemy sie czegos wiecej.
No i wisi nad nami ta tracheotomia. Oczka małej wciąż wyciszone.
Kubymamo...he he...z tymi świętami Wielkanocnymi w domku...he he...niezła perspektywa(uśmiałam się)...ale kto wie czy do tego czasu...

Zosia ma spory spadek formy, nastroje więc są...smętne.
Ale nie mam zamiaru Was zasmucać. Bawcie się kochane jeśli tylko macie taką możliwość, nie odkładajcie przyjemności... Carpe diem !!!
Buzka :)
 
Monika mam nadzieję ze jednak obejdzie sie bez tracheotomii....i z tym brzuszkiem..Boże żeby to było tylko coś przejsciowego!
Jestem z wami...o 00:00 pomyślę o was...serduszkiem jestem przy Majeczce!!!
Napewno zajrze jeszcze co po 16...buziaki wielkie!!!
 
MMM, i Wam wszystkiego NAJ NAJ w nadchodzącym roku. Zostawcie smutki w starym roku a nowy niech będzie dla Was radosny i ... po prostu spokojny!
 
Monia...myslimy o Was...o całej Waszej trójce...ucałuj Majeczkę i przekaż jej życzenia...aby Nowy Rok przyniósł naszej Kruszynce:
1) zdrówko
2) zdrówko
3) zdrówko

i duuuużo spokoju...no i jeszcze życzę Wam szybkiego powrotu do domku...



 
Mońcik dzisiaj troszkę smutniej:-:)-:)-(
Dobrze,że jest zadowalajaco-respirator zmniejszany stopniowo-będzie dobrze!!!!!!!!
Trzymamy kciuki-modlimy się żeby brzuszek Mai doszedł do siebie-i żeby Zosi się polepszyło-może obie mają gorszy dzień????

Życzę wszystkim e-cioteczkom a przede wszystkim naszej kochanej trójce" M":-D
wszystkiego dobrego w Nowym Roku-aby był lepszy od poprzedniego, przyniósł Wam i waszym rodzinom wszystko o czym marzycie i czego pragniecie.....
aby spełniły się wszystkie plany i marzenia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZDROWIA ZDROWIA I JESZCZE RAZ ZDROWIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
Dzisiaj gorliwie pomodlę się, żeby Nowy Rok przyniósł Mai i Zosi zdrowie!!!

Wam wszystkim życzę udanego Sylwestra i dużo szczęścia i zdrowia w nadchodzącym Roku 2008. Niech wszystkie marzenia się spełnią!!!

Wiem, że Maja przejdzie na samodzielne oddychanie i żołądek wróci do normy.

Wszystko się ułoży - zobaczycie MM!

Oczywiście zajrzę wieczorkiem!

Buźka!


li-6403.png
 
Mońcik, jak zawsze najserdeczniejsze życzenia zdrówka dla Majeczki, niech swoimi małymi kroczkami zbliża się do wyjścia do domku - to pewnie jeszcze sporo potrwa, ale ważne żeby było powolutku powolutku coraz lepiej. Dla Majeczki naprawdę gorące życzenia zdrówka, a dla Was - Rodziców - dużo dużu dużo siły, choć i tak macie jej mnóstwo, ale zawsze jeszcze trochę się przyda!

Dla wszystkich e-cioteczek dużo szczęścia w Nowym Roku! Udanej zabawy tym, które się bawią!

Ja dziś po prostu siedzę - w coraz gęstszej i trudniejszej do zniesienia atmosferze w domu. Dziś 10. rocznica śmierci mojej Mamy - poproszę Ją gorąco o wstawienie się za Majeczką, Zosią i innymi chorymi maluchami.
 
reklama
Hej,buziaki sylwestrowe dla MMM,Zosi,jej rodziców i cioteczek wszystkich:tak:
Mońcik,przekaż Majeczce najlepsze życzenia,aby ten kończący się rok,był ostatnim takim smutnym w jej życiu,a wszystkie następne lata były dla Mai pełne zdrówka i radości!!!
My w to wierzymy;-)
Trzymajcie się.Papapa.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry