reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witam wszystkich po Świętach!

Wróciłam nareszcie do Świata Internetu i do Was :tak:

Na początek serdeczne dzięki dla Ciebie Agutko :tak: za te wszystkie sms-y z wieściami o stanie Majuni :tak:;-):-):-D Kochana jesteś :tak:


Przeczytałam zaległe posty ... i nasunęła mi się jedna myśl -> gdy wyjeżdżałam kilka dni temu było znacznie gorzej z Majunią niż teraz. Majcia walczy bardzo dzielnie i widać sporą poprawę :tak: Potrzebuje jeszcze czasu aby wyzdrowieć zupełnie, ale wierzę, że tak własnie będzie :tak: Mam nadzieję że w 2008 rok wejdzie bez respiratora. Będę się modlić o dalsze postępy w leczeniu i szybki powrót do zdrówka.

Mońcik głowka do góry kochana, bo masz najwaleczniejszą córeczkę na Świecie :tak:
 
Na początek serdeczne dzięki dla Ciebie Agutko :tak: za te wszystkie sms-y z wieściami o stanie Majuni :tak:;-):-):-D Kochana jesteś :tak:

Ojjj tam! :zawstydzona/y: Nie ma sprawy,Slonce. :-) Do uslug! :tak: ;-)

Agutka...zdjęcie Zuzi jest debeściarskie :-D:-D:-D

Monika,hahaha,dzieki! :-D Zuzia czesto tak ma. :-p :sorry2: :-D Normalnie - swiat stanal na glowie! :-D :-D :-D

Mońcik,Rybulo! Przestan sie tak nisko oceniac... Ja rozumiem - zmeczenie i w ogole... ale bez przesady! :wściekła/y: :no: :-p ;-) :-)
Super,ze Majeczki temperaturka nieco opadla! Zobacz,jak ona sobie ze wszystkim szybko radzi! :-) :tak: Jeszcze chwila i zacznie sama oddychac! Ja wciaz wierze,ze nastapi to w tym roku. :tak: :-) :tak:
Buzia dla Was i czekamy na kolejne wiesci! :-)
A powiedz mi... Ten Maluszek... ['] Ile mial miesiecy? :-(
 
Ja mysle ze Maja ma juz z gorki, tyle przeszla ze teraz z bakteriami i goraczka szybko sie rozprawi :-):-):-):-)

Biedny ten Maluszek
[*]:-:)-:)-:)-(
 
Majula obłozona lodem, zbiła gorączkę. Zmniejszono tlenek azotu o połowę, z myślą o całkowitym wyłączeniu. Jeśli nie będzie go potrzebowała, to będzie kolejny dobry znak. Reszta jak wcześniej. Ochh, allleeż ją wyściskałam....ona musi uciec respiratorowi i zacząć się ruszać, bo to leżenie wciąż grozi jej zmianami w płucach i nie tylko.
To maleństwo...mialo chyba ok 4-5 tygodni...nie interesowałam się specjalnie...
pozdrawiam wszystkie e-cioteczki.
 
Cieszę sie, że są kolejne postępy!!! Po nitce do kłębka. A Maja jest niesamowicie silna, jeszcze nasz Pan Ją wspomoże i niedługo respirator odłączą i będzie dobrze!!!
Moniś powiem Ci tylko tyle, ludzie często miewają chwile trudne. A Ty, przy tych wszystkich przeżyciach masz w sobie tyle sił, że jeszcze nas tu na forum zarażasz!!! Masz Kobieto prawo do zmęczenia!!! Ale dasz radę, bo już udowodniłaś ile drzemie w Tobie sił! Życzę Ci z całego serca, abyś z dnia na dzień mogła spokojniej żyć, a za kilka dni mogła wogóle spokojnie zabrać Majcię do domu i żebyś już nie musiała się niczym zamartwiać!!! Modlę się o to każdnego dnia i wierzę, że nasz Pan wynagrodzi Wam wszystkie cierpienia i smutki!!!
Całuję Cię gorąco!
Również całusy przesyłam dla Marcina. ;) A jutro szczególnie mocno wyściskaj ode mnie Maję!!! ;))
 
Mońciku,widzisz? Majunia sliczne zbila temperaturke,no i na pewno teraz poradzi sobie bez tlenku azotu,a co za tym idzie - z samodzielnym oddychaniem i tracheotomia nie bedzie potrzebna! :-)

Buziaki na dobra nocke MMM i wszystkie e-cioteczki z dzieciatkami! :blink: :-)


Hanus,chlup! :-) :-) :-) Wypij za rok 2008!
 
Powolutku...
pomalutku...:tak::tak::tak:
bedzie dobrze:-D
musi być:-)
Buziaki

i życzenia noworoczne chcę wam wszystkim przesłać:tak::tak::tak:
oby 2008 rok nie był gorszy od 2007
i Majeczce życzę zejścia z respiratora:tak:
BUZIAKI dla MMM
i e-cioteczek:-D
 
reklama
Ja też trzymam kciuki, żeby tracheotomia nie była potrzebna.
Włączony własny oddech w respiratorze to już jest COŚ! :-)
Pozdrawiam Was serdecznie!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry