reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej, hej jestem:-D
cały dzień w nerwach:baffled:
ale dziękuję Tynce i Fredzikowi za SMS-ki:tak::tak::tak:
kochane jesteście:-)

Majeczko cieszę się, że nie jest gorzej:tak: a musi być lepiej:tak::-):-D
MM - trzymajcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boże... Ty wiesz co:)))
 
reklama
No witam i ja!
dopiero teraz mam czas...byłam u mamy...ze łzami w oczach słuchała o naszej dzielnej Mai. Mam nadzieję że Majeczkowe parametry są choć odrobinę lepsze....oby! Może Monika coś napisze...było by fajnie.
Buziaki i przytulaski Monika dla was....
 
Z niecierpliwością wyczekuję nowych wieści o Majeczce, jak kruszynka się czuje?

Ale nie zapominam o modlitwach za powrót do zdrowia.
 
Życzę spokojnej nocy!
Żeby Maja nabrała sił i jutro mogła się obudzić uśmiechnięta!!!
Uściski dla Moniki i Marcina!!!
Słodkich snów także dla Zosi!!!
 
Znikam na prawie cały tydzień ale dzięki jednej niezmiernie sympatycznej wrześniówce 2006 (pozdrawiam ;-):tak:) będę otrzymywała sms-kowe wieści o Mai.


Majuniu kochana śpij dziecinko i walcz z tym okropnym zapalaniem płuc, badź dzielna maleńka :tak: Ciocia Nika trzyma mocno kciuki za Ciebie i prosi o Twoje zdrowie u Boga. Trzymaj się kochana:tak: myślami będę cały czas z Tobą.


Boże ufam Tobie i wierzę, że Maja wyzdrowieje.


Monisiu i Marcinie nie traćcie nadziei, bądźcie silni, wierzę że będzie dobrze. Z okazji Świąt życzę Wam z całego serca, abyście wkrótce cieszyli się zdrową Majunią i jej kolejnymi postępami, jej uśmiechem, jej jestestwem. Ufam, że tak właśnie będzie, a nadchodzący nowy rok będzie dla Was niewyobrażalnie lepszy od tego 2007 roku.

Życzę wszystkim spokojnych Świąt!
 
reklama
Co się dzieje? Siedze i na niczym skupić się nie mogę. Ciągle myślę o Mai, opowiadam o niej ludziom. Mam nadzieje, ze kruszynka ma się dobrze.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry