reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Madziu te słowa kieruję do Ciebie, jesteś cudownym, dobrym człowiekiem, tak wspaniale wspierasz Monikę. Wielkie dziękuję!

A teraz do Mai: maleńka, żeby mi to było ostatni raz :tak:, strasznie się o Ciebie wszyscy baliśmy, strachu nam napędziłaś co nie miara :shocked2: Zbieraj się kruszynko i zdrowiej szybciutko :tak:

Monisiu i Marcinie bądźcie dzielni. Wierzę, że będzie dobrze i że najgorsze chwile są już za Wami:tak:

Dobrej nocy!

 
reklama
Madziu te słowa kieruję do Ciebie, jesteś cudownym, dobrym człowiekiem, tak wspaniale wspierasz Monikę. Wielkie dziękuję!

A teraz do Mai: maleńka, żeby mi to było ostatni raz :tak:, strasznie się o Ciebie wszyscy baliśmy, strachu nam napędziłaś co nie miara :shocked2: Zbieraj się kruszynko i zdrowiej szybciutko :tak:

Monisiu i Marcinie bądźcie dzielni. Wierzę, że będzie dobrze i że najgorsze chwile są już za Wami:tak:

Dobrej nocy!

Nic dodać nic ująć.
 
z kazda minuta jak czytalam serce walilo mi jak mlotem a oczy pelne lez mialam , widze ze nasze modlitwy , wiara nas wszystkich czyni cuda mam nadzieje ze to bedzie cud ze Maja wyjdzie z dolka i na wiosne pobiega po trawie ....
Monika Marcin trzmajcie sie podziwiam Was za sile i wytrwalosc
bedzie dobrze musi byc
 
No witam!
Dopiero wróciłam niedawno do domku.
Widziałam Majeczke...słodka malutka istotka...ahh...:))) Tak jak Monia mówiła ...Majeczce poleciały łezki...bidulka tam musi się należeć...serce sie kroi, ale ja wyszłam napełniona spokojem. Na szczęście!!!

Nie wiem dlaczego Monia nie napisała o wizycie po 20....szkoda...ale mam nadzieję że jest dobrze, że winko działa i Maja odzyska siły.
Ja cały czas o nich myslę,....modlę się za kruszynkę....zamówię mszę u nas w kościele..BĘDZIE DOBRZE!!!!!

A jeśli chodzi o te podziękowania dla mnie....ja naprawdę nic takiego nie zrobiłam.....ale dziękuję!!!
Moniko kochana....życzę spokojnej nocy Tobie i Majeczce..zaraz idę so łóżka z modlitwą za Maje.......buziak wielki!!!!!!!
 
Widzę swiatełko.....ale może to Marcin....hmmm....
poczekam jeszce trochę....może dowiemy sie jak po wizycie
Mocno mocno was kochani tulę do serduszka....
 
Oby były to dobre wieści. Cały czas tu siedzę. Trzymam kciuki za Majkę, musi być dobrze.
 
Jutro Maja na pewno zbierze siły, żeby na mamusię trochę popatrzeć. Ta święta woda to dobry pomysł, na pewno rozgrzeje Majeczki serduszko i zacznie ono pracować na pełnych obrotach!!!

Moniko i Marcinie Majka jest wyjątkowo silna, ma wolę walki, małymi kroczkami dojdzie do pełni sił.

Przypominam sobie kryzys Zosi, kiedy nerki jej nie pracowały. To też był smutny czas, a teraz Zosia pokazuje na co ją stać, choć to taka mała Kruszynka.

WSZYSTKO SIĘ UŁOŻY! BĘDZIE DOBRZE!

Tulę Waszą trójkę Kochani!!!

Ukłony dla Madzi - jesteś wielka. Twoje wsparcie to jak balsam na skołatane dusze.

Pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna!!!

Do jutra - dnia dobrych wieści!!!
 
reklama
ja juz też czekam na wiadomości jak tam Maja. Mam nadzieje że bedą dobre wiadomości- MUSZą BYć.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry