reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
No i znalazłam adres do Bono z U2

Principle Management
250 West 57th Street
Suite 2120 New York, NY 10107
USA

Czy w związku z tym, że ktoś z zagranicy zachciałby pomóc, to czy jest jakieś konto walutowe???
 
reklama
Ja się mogę tym zająć:tak:

Mońcik - czy możesz mi przesłać na e-maila zdjęcie Mai?
takie za szpitala i takie "zdrowe"?
oraz jakiś tekst po angielsku, który piszesz, bo nie chciałabym zmieniać, ani też wymyśląc nowego:sorry2:
kate_less@wp.pl

Ja wyślę listy ze zdjęciem do nich, mogę???
 
Moniś - z koncertem owszem papierkowych spraw jest sporo ale nie martw się i zostaw to nam :)

kumpel, z którym działam (nie ten Adam ale inny ale cichosza), z którym się spotkałem wczoraj przed spotkaniem oficjalnym ma wszystko w jednym palcu i naszykuje mi komplet dokumentów, do których będziecie musieli tylko pozałatwiać podpisy odpowiednich osób (przynajmniej tak się zarzekał - ale wierzę mu) i mówiłem o tym już Marcinowi tak więc luzik.

Jutro powinienem już mieć informację odnośnie sponsorów i w tym celu się znów spotykam z nim i pewną osobniczką płci pięknej, która ma ponoć kilka fajnych pomysłów odnośnie tej sprawy - jutro po spotkaniu zdam Wam relację co ustaliłem :)

Bądźmy dobrej myśli - ja jestem :) owszem jest to duże przedsięwzięcie bo z pomysłu zrobienia imprezy w klubie wyszło coś takiego - ale czemu nie - jeśli ma się udać to jak najbardziej :)

lepiej próbować niż siedzieć z założonymi rękami :)

to właśnie robimy :)

ale - bądźcie wszyscy z nami duchowo bo takie wsparcie też się przyda :)

aaaaaaaa i oczywiście - na koncercie OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA WSZYSTKIE DROGIE FORUMOWICZKI :D i nie chcę słyszeć wykrętów ;>

pozdrawiam :)
 
O jak miło...tutaj znowu zamieszanie he he he :-)

Kate...już wysyłam Ci co potrzebujesz, działaj kobietko :)

Spiritt...oby się to wszystko udało, to by dopiero zasiliło konto Mai :)

Właśnie uzupełniamy z mężem galerię na stronce Mai... :)...amatorsko ale...

Majcik znowu mi chrypi, chyba pogoda się zmieni...smutam sobie...

Buźka dla wszystkich dobrych serduszek :)
 
Dziewczyny,

mam już odpowiedź od polonijnej gazety w Kanadzie:tak:
chętnie umieszczą apel na swoich stronach
za darmo
zaproponujcie jakis tekst, proszę

i co z tym kontem zagranicznym???
czy macie?
jak nie, to kiedy by było?
 
kate, konto wystarczy zwykłe. jak przychodzi przelew w walucie obcej, babk przelicza to według aktualnego swojego kursu. anwet dośc przyzwoicie to wychodzi, np dziś euro mi przeliczyli po 3,7 zł
 
Ale tu chodzi o szybkość transfru:-D
SWIFT jest potrzebny:tak:
i konto powinno być z PL z przodu
zaraz spróbuję wygenerować;-)
 
OK;-)

Konto dla płatności z zagranicy, to:

PL i nr konta
Swift: BPKOPLPW

A widzę, że są dwa konta:confused:
które podawać do prasy???

Aha - czy ktos pisał już do krajowych dzienników z prośbą o zamieszczenie apelu?

Moniczko - dzięki za materiały:)
Działam!
 
Widziałam ostatnio w Interwencji (Polsat) historię Wiktora Puchalskiego. Może by uderzyć do jego rodziców i popytac jak im się to udało?

A w ogóle jesteście wielcy! Wszyscy i każdy z osobna :-)
 
reklama
Wreszcie aktywowali stronę internetową "przeglądu lokalnego" Knurowa. Mogę do nich posłać wiadomość, czy nie napisaliby artykułu o Mai. Tylko tak nie bardzo wiem, co do gazety napisać. Monika gdybyś mogła mi coś podesłać, to ja zaraz do nich uderzam!!! Czekam na jakiś list do wysłania - możesz mi podesłać na priva.
Całuję Was gorąco!!!
Oglądałam galerię Mai - Ona jest cudowna!!! Zrobimy wszystko żeby Jej pomóc!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry