reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
I ja przyszlam przywitać Cię Moniś spowrotem na BB :-)

...chciałabym mieć choć cząstkę takiej wiary i takiego optymizmu...

To tak jak i ja....

Moniu...jak najczęściej pisz nam takie posty, bo one duzo nam dają :tak:...napewno zdajesz sobie sprawę jak wiele dobrego robisz dla innych duszyczek ;-)

Majeczko...to wszystko zaczęło sie od Ciebie Aniołku (*)(*)(*)
 
reklama
Cieszę się Mońcik, że rekolekcje przyniosły owoce. Jesteś taka pełna wiary...
Pozdrawiam Ciebie i męża!
Pisz jak najczęściej. My tu czekamy na Twoje posty. Dajesz nam siły... Buziaki!


Maju, Oliwio, jesteście nam takie bliskie, chociaż nasze drogi nigdy się nie skrzyżowały...
[*]
[*]
[*]



li-6403.png
 
czytam WAs do dawna , ale brak slow zeby cos napisac cos co mialo by jakis sens, Moniko podziwiam Ciebie za wszystko(*) (*) dla Oliwii i Mai
 
Jedno mnie w Twoim poście Zeus wkurzyło i to na maksa... Skąd możesz wiedzieć, co Monika na codzień porabia?? Jak możesz mówić, że zajmuje się głupotami?? Znasz Ją, wiesz co robi?? Nie wiesz, więc się nie wypowiadaj!!!
Czasem zanim się coś napisze, to naprawdę wypadało by się zastanowić nad niektórymi słowami.

A co do Kasi, to zły stan zdrowia każdego członka rodziny jest dla nas trudny. I nie pisz, że Jej Babcia jest już stara i czas na Nią. Jeszcze raz powiem, zastanów się naprawdę co piszesz i nie obrażaj nas tutaj!!!
 
W szoku jestem normalnie:szok::szok::szok::szok: chyba to jakaś beznadziejna prowokacja.
 
Ostatnia edycja:
Zesus!
proponuję abyś rozwiązał swój problem: WEŹ SIĘ DO ROBOTY I NIE CZYTAJ FORUM!!!! A tym bardziej powstrzymaj się od oceniania innych, których nie znasz.
 
Nawet nie wiem jak się odnieśc do tego, co napisał Zeus. Bo jeśli faktycznie przeżył taką tragedię, to siedzą w nim wielki ból i gniew, niezrozumienie potrzeb i uczuc innych. Jeśli jednak to kiepski żart, to nerwy puszczają nad głupotami, które wypisał...:wściekła/y::no::angry:

Nie trzeba kogoś znac, żeby go kochac, współczuc mu czy rozumiec. Nigdy nie można powiedziec, że na kogoś przyszła pora i powinien umrzec. Czy ma 2, czy 80 lat...

Zeus, takie posty są tu nie na miejscu, bo nikt nie podziela Twoich przemyśleń!

Maju, Oliwko...
[*]
[*]
[*]



li-6403.png
 
Zesus chcialam napisac ze przykro mi ze straciles rodzine ale chyba i tak bys na to nie zwrocil uwagi, no ale taka jest prawda.. strasznie mi przykro i poruszo mnie to bardzo....

jestes zly i forum obwiniasz za samobojstwo zony.... ale tutaj jest inaczej..... kazdy czlowiek ma inna wrazliwosc... rozpamietywanie dziewczynek omawialysmy tutaj wiele razy i wiele razy Monia nas przywolala do porzadku....

no wlasnie a co do Moni... to skad ty mozesz wiedziec co ona robi na codzien? co to za teksty pozbieraj sie itd.... sam wiesz po swojej zonie jak trudno sie pozbierac wiec nie badz cyniczny!!!
Monia jak nie chce to nie wchodzi na forum, ma wybor a Twoja zona moze nie miala innej alternatywy? moze potzrebowala z kims pogadac?... ech ale nie ma co gdybac... mysle ze niepotrzebnie wylewasz tu swoj gniew, porozmawiaj z kims o swoim bolu....
 
reklama
popieram mame quintenna
przeciez to jawna prowokacja i on sam napisal , ze w koncu bedzie sie cos na tym forum dzialo no jakis idityzm

dziewczyny na cos takiego nie powinnysmy reagowac , bo facet sam chyba nie wie co pisze
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry