reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Mońcik, trzymam...

210975731_1.jpg
 
reklama
Oj coś mi się wydaje że nasza Ola już wypuściła swoje dzieciątko na ten świat:-D:-D:-D:-D
Ale mądrze napisalam hi hi hi...:-)
:-:)-:)-:)-(
Pogoda się zepsula i siedzimy w domu.
:angry::angry::angry:
:-(A wczoraj wlamali nam się do auta ukradli radio fotelik Weroniki i wózek
Banda zlodziei jak mozna dzieci okradać gnoje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
witam po krótkiej przerwie...
Moniu ściskam,pozdrawiam i czekam na kolejnego posta /nawet nostalgicznego/...odpoczywaj Kochana ile się da...

Oj coś mi się wydaje że nasza Ola już wypuściła swoje dzieciątko na ten świat:-D:-D:-D:-D
też mi się tak wydaje:tak:
czekamy zatem na wieści od samej Oli:tak:

:-(A wczoraj wlamali nam się do auta ukradli radio fotelik Weroniki i wózek
Banda zlodziei jak mozna dzieci okradać gnoje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
brak słów....:angry::angry::angry::angry::angry::angry:...współczuję
 
Oj coś mi się wydaje że nasza Ola już wypuściła swoje dzieciątko na ten świat:-D:-D:-D:-D
Ale mądrze napisalam hi hi hi...:-)
:-:)-:)-:)-(
Pogoda się zepsula i siedzimy w domu.
:angry::angry::angry:
:-(A wczoraj wlamali nam się do auta ukradli radio fotelik Weroniki i wózek
Banda zlodziei jak mozna dzieci okradać gnoje :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Znam ten ból:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.................mendy jedne by im ręka uschła :angry::angry::angry::angry::angry::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: u nas skończyło się na wybitej szybie .........2 razy :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: zgłosiliście na policje ....... a mieliście ubezpieczony ?????????chociaż koszty byście odzyskali ..............
 
chyba faktycznie Ola się wreszcie rozdwoiła:tak:;-)mam nadzieje że niedługo dotra tu oficjalne wieści:tak::-D
Kurcze co za świństwo....okradać dzieciaczki...wrrrr:-(
właśnie Doris..ta pogoda.. miało być dzi lepiej.......
mimo paskudnej pogody życzę każdj e-cioteczce miłego dzionka:tak:może tylko Szczecina taki wietrzny i pochmurny....
 
Witam kobietki po dłuższej przerwie ! Mam przeprowadzke pomału doswojego domciu i ciągle jestem zabiegana nie zawsze piszę ale zawsze czytam !!!!:tak:

Moniko mimo wszystko jestem z Toba myślami !

Majeczko tęsknimy perełko..........

Doris żeby tym złodziejom ręce uschły ! :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Świństwo cholerene po co im wózek i fotelik gnojki to bardzo skromnie o nich napisać ! ALE NA USTA NASUWAJĄ SIĘ GORSZE SŁOWA !!!!!:angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Oleńko jak juz maleństwo na świecie za pewne tak ale też czekam na oficjalną wiadomość !!!
Buziakuje Cię mocno i Twoje dzieciaczki !!!!

Miłego dnia dziewczyny !!!

Moniś wracaj do nas czekam na twój post nawet nostalgiczny każdy ważne że się odzywasz do nas i jesteś z nami..............
 
Monia, przecież to nadal Twoje Święto - i juz na zawsze nim pozostanie. Tylko dlaczego tak smutne dla Ciebie :-( To takie niesprawiedliwe :-:)no: Twoje matczyne serce cierpi, w to święto pewnie jeszcze bardziej niz na codzień.
Maju kochana bądź przy mamusi, gdy płacze, spróbuj ją choć odrobinkę pocieszyć.....
Ciągle o was myślę i pewnie juz nigdy nie przestanę :zawstydzona/y:
 
reklama
Serdeczne gratulacje dla Oli!!!!!!!!!!!!!

Życzę duuuuużooooo zdrówka!!!

:-);-):tak::-D;-):-D:tak::-);-):tak::-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry