reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Monia już za tydzień wraca, jak ten czas szybko leci !!! Napewno dobrze się bawi. A ja chciałam pozdrowić rodzinkę z Dobiegniewa, bo wiem, że nas podczytuje. Wszystkiego dobrego dla wszystkich forumowiczek.
 
no Monia wraca o 2 tygonie za pozno bo nie bylo jej na parapetowce u mnie hehe :-) no ale wybacze jej ale tylko dlatego ze w UK odpoczywa i sie relaksuje na maksa :-) buziaki!!!!!
 
Słoneczne pozdrowienia dla Moni oraz wszystkich e-cioć i e-babci :-)

Maju (*)...Promyczku kochany....
 
Monia mam nadzieje że pogode masz lepsiejszą niż my:tak:Rodzinka na pewno uradowana że już za tydzień się zobaczycie...a M. ...:tak:juz pewnie wogóle:tak:Miłego spędzania czasu w UK:tak:kochana relaksuj się jak pisała Karlam- na maxa:tak::-D

Maju....Aniołeczku..na zawsze w sercach naszych....
 
Dziewczyny, dzisiaj wasze święto...moje niestety już nie. 2 lata temu, data 26 maja to była magiczna data, bo test pokazał, że jestem w ciąży, jest Maja :-(... Wspominam Cię Majciku na każdym kroku, szkoda, że zawsze ze łzami. Tęsknię!

Pogoda w Presteigne też płacząca i smętna, typowa w Walii. Musieliśmy zejść z kortów tenisowych. Zastąpilśmy je ruchem pod dachem, babington, squosh, basen. Gra w squosh`a pozwala powyżywać się za te wszystkie zranione miejsca. Ale jeszcze kilka dni i do domu, do znajomych kątów, przesączonych pamiecią o "utraconym, największym szczęściu".
Dobra, może już nie bedę się rozpisywała, bo jakoś dzisiaj tak nostalgicznie mi idzie.

Wyściskajcie swoje pociechy. Kochajcie je. Bo to co pokazują w wiadomościach, to jakiś koszmar, ogromna niesprawiedliwość, jaką dorośli wyrządają małym dzieciom.
Pozdrawiam Was cioteczki, do usłyszenia znowu :blink:
 
Oj Monia tak Bym Cię wyściskała ............:-(
Pisz ile chcesz............wszystkie wysluchamy i "rozumiemy" ................po to tu jesteśmy Dla Ciebie ...........dla Was...........
Jak słyszę , że znów jakaś tragedia to też myślę o tym dlaczego jest tak , że ten kto "nie zasługuje " to ma.......a ten, który bardzo bardzo chce ........nie może ..................:zawstydzona/y:
Trzymaj się tam dzielnie ..........baw i szalej ile wlezie :tak: A w ogóle to nie wiem co napisać bo boje się "palnąć " coś niestosownego .................więc chyba skończę.........:baffled:

PS
U mnie też tak było , że 26 maja dowiedziałam się , że będzie Natalka.........:sorry2:
 
Ohh Monia....tak bym chciała Cie przytulić...Wiedz że dla Ciebie,dla Was tu jesteśmy, zaglądamy codziennie lub prawie..a każde słowo czytamy na jednym tchu..pisz kochana..im więcej..tym lepiej..dla nas..dla ciebie(mam nadzieje)...Monis nadejdzie czas,że wspomnienia o MAJECZCE nie będą potwierdzone łzami,nie za każdym razem...owszem wspominać będziesz kochana..będziesz tęsknić..bedzie nadal to kłucie w serduszku...ale będzie inaczej i ja mam wielką nadzieję że lepiej...pozatym Monia to TWOJE święto także..jesteś MAMUSIĄ dwóch najwspnialszych ANIOŁKÓW!!! Bycie mamusią nie kończy się ...:-( Ty nią pozostajesz na zawsze..Dziewczynki to wiedzą....
oj też sie rozpisałam..przepraszam...mam nadzieje żeza duzo nie napisalam...

Majeczko..Oliwko...Pamiętamy........
 
reklama
Mońcik dużo sił dla Ciebie,przytulam mocno kochana ...
Tak często myślę o Majeczce,o Tobie,ach...
Cioteczki pozdrawiam serdecznie.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry