reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A ja ryczę jak mojej małej pobierają krew,albo ją szczepią. Monika i Maja jesteście wielkie:tak:
 
reklama
ja również pozdrawiam gorąco i mam nadzieję że uda mi się odwiedzić VIP w środę podczas koncertu dla majuni !!!!
:tak::tak::tak:
 
:-)i tak trzymać:tak:mam nadzieję, że przez to też więcej modlitw i kciuków zaciśniętych za całą rodzinkę:tak:
 
Dalej jestem z Wami Moniko, Majuniu i Marcinie, trzymam kciuki i modlę się żeby operacja w terminie się powiodła. Cieszę się, że Majcia już nie gorączkuje i ma się lepiej... ale gdy widzę wenflon w jej małej, slicznej głowce .... to serce mi się kraje ... biedna malutka istotka ....:sad::sad: Mam nadzieję, że niebawem wrócicie do domku i 4 listopada wszyscy w pełni sił stawicie się w Poznaniu :tak:. Będę się o to modlić...

Jutro wyjeżdżam, wracam trzeciego, nie będę miała dostępu do internetu, ale sercem i duszą będę z Wami.

Trzymajcie się Kochani!
 
Cześć Kobietki :)

Jest nieźle. Maja wstała ze świetnym chumorem, wreszcie się rozbrykała i pokazuje wszystkim, jaka z niej silna dziewczynka - taaak, to moja córeczka :)
Nie chcę się cieszyć na zapas, bo wczoraj zdążyła nam raz wysoko zagorączkować, no i te kupki takie chlustające, czekamy na dzisiejsza aby to skontrolować.
Tak bardzo teraz wyczekuję tego poniedziałku, mam ogromną nadzieję, że do tego czasu wszystko się wyklaruje i wyjdziemy do domku, aby móc się przygotować na Poznań.
Ten tydzień zapowiada się szaleńczo. Może wyjdziemy do domu, moje wizyty u lekarzy w sprawie stresów zołądkowych, koncerty, wyprawka do Poznania, sam wyjazd (mam nadzieje)...i zaduma nad grobem Oliwki w Święto Zmarłych.
Teraz, kiedy wysiaduję przy łóżeczku Mai...snuję mnóstwo planów, jak to będzie, gdy Majeczka będzie już zdrowa. Marzę o swobodnych spacerkach, cudownych świętach, o powrocie naszej Saruni(spanielka) do domu, o zabawie Sylwestrowej, o wiośnie i wreszcie wspólnych wyjazdach nad morze i do rodziny, która nie miała okazji poznać naszego skarba. Nie mogę się doczekać. Jeszcze tylko ten horror pod salą operacyjną...i...zaczniemy nowe życie, takie zwyczjne... :-)

Całuję wszystkich, złączmy nasze siły...dopingujmy Majkę !
 
Mońcik! To fantastyczne wieści :) Słońce za oknem to i Mai - i Tobie się humor poprawił! OBY TAK DALEJ :)
Kciuków nie odpuszczamy- 4.XI tuż, tuż!

Mam nadzieję, że jedynymi problemami przed jakim staniecie w najbliższych dniach będa już tylko sprawy w stylu: w co Maję ubrać, albo czy zaczesać jej włoski na prawo czy na lewo ;>

Trzymajcie się dzielnie!

P.S. Niech Maja szpitala nie rozniesie ;-)
 
reklama
Mońcik tak się cieszę :tak: dobrze że jeszcze dzis tu zajrzałam, trzymajcie się Kochane dziewczyny Ty Monisiu i Ty Majuniu! Bedzie dobrze, cały czas myślę o Was! Oby do 4 listopada!

Pozdrawiam Was serdecznie!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry