reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ale super zdjątko Wiki - malutka, buziaki dla Ciebie, Twojej Siostry i Mamy!!
 
reklama
Monika dzięki za fajowe zdjęcie!!!
Świetna mała Weroniczka. I ja też się nie dziwię, że nie chciała jeść - ja też mleka nie lubię!!

Moniś, mnie też dech zaparło jak zobaczyłam suwaczek Karolci. ;)
 
Dzien doberek wszystkim! :-) :-) :-)

Monisiu,super,ze jestes z Nami! Kochana Ty Nasza!!! :-) :-) :-) Az normalnie mi lzy pociekly ze wzruszenia,ze piszesz tu u Nas... Boze! :-) :zawstydzona/y: :-)
Zdjecie wspaniale! Calineczka wyglada kwitnaco! :-) Ahhh ucaluj dziewczyny od Nas! :tak: :tak: :tak:


MamoKuby,ja tez Ci wyslalam zaproszonko na naszej - klasie. :-) Moje inicjaly to A.J. . :cool2: :-D

A jakby jeszcze ktoras chciala mnie dodac do swojej listy,to zapraszam! :tak: :-)

http://nasza-klasa.pl/profile/220021

 
Jestem i ja...ale mały nie chce spać i za długo nie posiedzę z wami....szkodaaa...
Moniś.....buziaki dla was..
Mała Calineczka...hehe....swietna jest!!
Pozdrów dziewczyny ode mnie....samych dobrych wyników życze małej!!!!
 
Monia, Hania :-) :-) obiecuje ze jak ja zafasolkuje to dowiecie sie osobiscie (albo telefonicznie) a nie przez internet, no chyba ze z opisu GG ;-) :-) ech tak Wam dech zaparlo ze kurcze moze sie skusze na jeszcze jednego babla, tylko ze wtedy bede zyla o chlebie i wodzie bo teraz juz ledwo starcza... aha dziewczyny kochane za okolo 1,5 miesiaca przeprowadzamy sie :-) i od razu zapraszam na parapetowe :-) aha Hania, Monia to pasuje Wam i mezom za tydzien w sobote sie spotkac ?;-) caluje mocno!!!

ps. Mala Calineczka ma niezly apetyt :-) ciekawe czy miesko tez zje z taka ochota hehe :-)
 
Hej dziewczyny!

Ogromnie się ucieszyłam, mogąc znowu przeczytac pościk Mońcik. Już nie wspomnę o jej pomocy dla Malwinki - to Wielka Kobieta! :tak: Tęsknota potrzebuje czasu, powoli stanie się do zniesienia. My nie znałyśmy Mai, a bardzo jej nam brak...

Włosy 9-cio miesięcznej Mai - odlot! :-)

Mam nadzieję, że u Doris wszystko ok. :tak:



Dziewczyny ja też zapraszam do naszej-klasy. Nie wiem jak to fachowo zrobic (Hanuś wie ;)), więc podaję namiary Agnieszka Bazylczuk z Pisza. Wy wszystkie, chociaż wirtualnie, jesteście dla mnie bardzo bliskie... Fajnie, że nasza Maja zbliżyła tylu ludzi do siebie!!!

Pozdrawiam e-cioteczki!!!

Maju
[*]
[*]
[*]


Zaproszenie wysłałam do Agnieszki ,ale jesze nie mam paru e-cioteczek także wysłam wam moje dane i poszukajcie a ja zaakceptuje Magdalena Imianowska Pelplin (magdulenka)


li-6403.png

Dzien doberek wszystkim! :-) :-) :-)

Monisiu,super,ze jestes z Nami! Kochana Ty Nasza!!! :-) :-) :-) Az normalnie mi lzy pociekly ze wzruszenia,ze piszesz tu u Nas... Boze! :-) :zawstydzona/y: :-)
Zdjecie wspaniale! Calineczka wyglada kwitnaco! :-) Ahhh ucaluj dziewczyny od Nas! :tak: :tak: :tak:


MamoKuby,ja tez Ci wyslalam zaproszonko na naszej - klasie. :-) Moje inicjaly to A.J. . :cool2: :-D

A jakby jeszcze ktoras chciala mnie dodac do swojej listy,to zapraszam! :tak: :-)

Logowanie do nasza-klasa.pl


Wysłałam zaproszenie dziekuje !!!

Moniko, mamo Mai...niesamowite, włoski małej też :)

Eve...krzyżyk zostawiłam w rękach Justyny, teraz wisi u Zosi :)

Karlam...aż dech mi zaparło na myśl o tej fasolce he he, w sumie dlaczego nie ;)

Doris z Weroniką w szpitalu, ale nie mają źle. Dostały same pokój, siostry żadko do nich zaglądają, to też nie stresują małej Calineczki. Doris poprosiła o kompleksowe badania, więc zatrzymają ich do poniedziałku. Naskarżyła na córcię, że nie chce jeść, a teraz mi pisze w sms, że Wiki wsuwa śniadanko na dwie ręce :) Chyba się mała wystraszyła i teraz pokazuje, że ma apetyt.


Moncik dzieki że tu jesteś od razu sie tu weselej zrobiło pare stronek doszlo w kilka chwil !!!
Ucałowania dla Weronisi super ta nasza mała Calineczka !!!!
Doris pozdrawiam Cie !!!!
Fotka tez super!!!!

Buziaki i pozdrawiam Cię Moncik i wszystkie e-cioteczki !!!!
Zaprzaszam na N-k Magdalena Imianowska Pelplin
 
Karolciu - na chwilę obecną pasuje sobota za tydzień!!! Oby Rafał nie musiał iść do pracy....
Przeprowadzacie się?? A gdzie będziecie mieszkać?? :))
 
Dziekuje za zaproszenia i przyjecie zaproszen do N-K bardzo fajnie jest miec takie osoby jak w swoich znajomych zawsze można na was liczyć i to jest piekne!!!

A o to mój profil jeśli ktoś jeszcze mnie nie ma to zapraszam
magdalena imianowska pelplin-zapraszam sedecznie !!!!
i pozdrawiam a teraz lece na zakupy bo mała domaga sie swierzego powietrza za długo siedzi w domku!!!
pa pa buziaki!!
 
reklama
Moniko, mamo Mai...niesamowite, włoski małej też :)
Mońcik...zgadzam się z Tobą to rzeczywiście niesamowite..i bynajmniej nie mam tu na myśli włosków...
Bardzo się cieszę że zaglądasz tu do nas...pozdrawiam Cię bardzo bardzo serdecznie...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry