reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Witam, ja tylko podglądam forum, bo szczerze to brakuje mi czasem słów by cos napisać. Dzisiaj się zdecydowałam, bo post mamusi kochanej majeczki wzruszył mnie naprawde do łez. Kochana jesteś i wielka Moniko, nie wyobrażam sobie jak bym się zachowała na twoim miejscu i w obliczu choroby jak i śmierci dziecka, ale mam swoje maleństwo i wiem jak bardzo je kocham....
Mam nadzieje, że ten temat pozostanie i że zawsze tu wszyscy będą wspominać Maję i mimo upływu czasu nikt o niej nie zapomni... Pozdrawiam...

Piękne włosy, poprostu bombowe, moja mała ma 10 m-cy i podług tego to są pióreczka...
 
reklama
Mońcik. - to Wielka Kobieta! :tak: Tęsknota potrzebuje czasu, powoli stanie się do zniesienia. My nie znałyśmy Mai, a bardzo jej nam brak...

Włosy 9-cio miesięcznej Mai - odlot! :-)

Mam nadzieję, że u Doris wszystko ok. :tak:

Dziewczyny ja też zapraszam do naszej-klasy. Nie wiem jak to fachowo zrobic (Hanuś wie ;)), więc podaję namiary Agnieszka Bazylczuk z Pisza. Wy wszystkie, chociaż wirtualnie, jesteście dla mnie bardzo bliskie... Fajnie, że nasza Maja zbliżyła tylu ludzi do siebie!!!

Mońcik jest po prostu wspaniała:tak:...brak słów by to wyrazić...
a co do włosów...dziękujemy
też mam nadzieję że u Doris ok
biegnę już na n-k i zaproszę Cię do siebie...:-)

Mam nadzieje, że ten temat pozostanie i że zawsze tu wszyscy będą wspominać Maję i mimo upływu czasu nikt o niej nie zapomni...
Piękne włosy, poprostu bombowe, moja mała ma 10 m-cy i podług tego to są pióreczka...
napewno nie zapomnimy...
dzięki za komplement...:zawstydzona/y:
 
witajcie, wczoraj wieczorkiem niestety nie mogłam zajrzeć, ale dzisiaj już jestem obowiązkowo :tak:
Mońcik dziękuję, to dla nas wiele znaczy, że jesteś tutaj :tak:

pozdrawiam :happy::happy::happy:
 
Mońcik, jestes cudowna!! Naprawde Cie podziwiam, ze potrafisz w swoim cierpieniu jeszcze pomagac innym.
A dzieki wspomnieniom ciagle zachowacie czastke Majeczki przy sobie, chociaz pewnie i tak czujecie jej bliskosc, bo zaloze sie, ze coreczka ciagle przy Was czuwa:tak:
Zycze duuuuuzo pozytywnych mysli, ukojenia i jeszcze wiecej szczescia i usmiechu - zasluzyliscie sobie na to
 
Dzien dobry ;-)
Karla super , że z Michałkiem lepiej :tak:

Jejku normalnie nie wierze ze Maja ma 9 miesiecy :szok::szok::szok::szok::szok: moja starsza ma 2 lata i 5 włosów na krzyż:angry::angry::angry::angry::angry::angry: dlatego umieściłam zdjęcie w czapkach :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Mamo Kuby zaproszenie wysłane moje inicjały J. T :-p
i do Hanusi tez a co..............
 
Jejku normalnie nie wierze ze Maja ma 9 miesiecy :szok::szok::szok::szok::szok: moja starsza ma 2 lata i 5 włosów na krzyż:angry::angry::angry::angry::angry::angry: dlatego umieściłam zdjęcie w czapkach :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
rozbawiłaś mnie z tymi czapkami:-D:-D:-D...zobaczysz już niedługo na główkach Twoich pociech też będą takie czuprynki...bo co sie odwlecze to nie uciecze...czy jak tam mówią...:eek:
 
Ale wy dziewczyny szybkie jesteście :szok: już zaproszenia przyjęte :szok:

No nie jest tak źle z tymi włosami Emilka chyba będzie miała kręcone po mnie i dlatego jej tak wolno rosną i już tam czasami zawiną jej sie jakieś loki;-)
 
Dzieńdobry kobitki:)

A wątek to tak sobie żyje, żyje i nagle post od Mońcik i od razu 4 strony więcej:-D Mońcik "Ty działasz tutaj dla nas jak adrenalina:):tak:

Haniu i Agnieszko z Łodzi dodałam sobie Was na NK znaczy sie zaproszenie wysłałam:tak:.
 
Faaaaaaaaaaaaaaaaaaajnie miec e-cioteczki wśród swoich znajomych na naszej-klasie!

To dla mnie wielki zaszczyt, bo dołączają do nich ludzie o wielkich sercach, pełnych dobroci, wiary i nadziei.

Dzięki!!!

li-6403.png
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry