reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
mąż ma na kartę, a ja mixa i pod koniec miesiąca wysyłamy własnie tego typu smsy :tak:

Racja:tak:
wszystko zależy jaki masz abonament/mixa/karte
jak masz rozliczne minuty
itp

Pomysł z SMS-ami super!!! My zawsze tak wspomagamy różne akcje
czy ktoś moze się tym zając? albo już się zajął? albo ma jakies dojścia?

Mońcik - gratuluję walki i podziwiam:tak:
całym sercem jestem z wami /przepraszam... sercem - zabrzmiało to "dziwnie"/
Ucałuj Majeczkę śliczniutką:-D
 
reklama
Nie jestem pewna, ale swydaje mi sie, ze wystepuje sie do operatora (era, orange, plus) o udostepnienie takiej bramki.
 
Postaramy się nawiązać kontakt z operatorem jakiejś sieci, aby uruchomić sprawę z tymi sms-ami :)

UWAGA... w sprawie koncertu...

SPOTKANIE JEST DZISIAJ O 18.00 PRZED DOMEM MUZYKI I TAŃCA W ZABRZU !!! :-)

PS. Maja jest już oficjalnie na stronce fundacji... :)
 
Postaramy się nawiązać kontakt z operatorem jakiejś sieci, aby uruchomić sprawę z tymi sms-ami :)

Byłoby super bo to rzezywiscie dobry pomysł, ludzie z reguły są leniwi, a wysłanie paru sms-ów nie należy do ciężkich zadań i można to zrobić łatwo i szybko.

Trzymam kciuki za koncert i za te sms-y. Pozdrowienia dla Majeczki!
 
Będę z zapartym tchem śledzić dalsze losy Mai. A ze swojej strony właśnie robię przelew:tak:jestem mamą 2 miesięcznego bobasa i całym sercem jestem z Wami Rodzice Mai.
 
Witam wszystkich,

Wczoraj w wieczornych wiadomościach TVN-u był reportaż o małej Oli, której rodzice zbierają pieniądze na operacje jej chorego serca - niewyobrażalnie mniej pieniędzy, bo 22 tyś euro!

Może coś przeoczyłam, ale czy składaliście wniosek w Ministerstwie Zdrowia o skierowanie dziecka na leczenie za granicą, zrefundowanie operacji?

Agnieszka Poneta, mama Juli otrzymała te pieniądze, jest już po operacji w USA więc może i Wam się uda.

p.s.
jeśli moje pytania i sugestie są już wyjaśnione, to przepraszam - nie czytam regularnie!
 
tak, wczesniej pisałam juz o NFZ...ale mogę powtórzyć, że owszem, bedziemy się o to starać, jestesmy w trakcie gromadzenia odpowiednich dokumentów. I najważniejsza rzecz, to aby złożyć je do NFZ to musimy mieć najpierw formalną zgodę zagranicznego lekarza, że podejmie się operacji oraz prześle służbie zdrowia kosztorys przewidywanej operacji.
Odnośnie programu o małej Oli, nie widziałam ale odwiedziłam ich stronkę!
Jesli dr Wojtalik nie podejmie się operacji, spróbujemy gdzie indziej. W Niemczech tez juz próbowalismy i nic, ale to inna Klinika niz ta od Oleńki.
 
Opowiadałam przed wczoraj mojemu Marcinowi o Was, o Mai.
Stwierdził, że gdyby miał te 500tyś oddałby wszystko, żeby Maja była zdrowa... Wiem, że by tak było. Pieniądze są i ich nie ma, a życie dostaje się raz...

Trzeba myśleć pozytywnie. Maja jest dzielna - kobiety są silne, będzie dobrze.
 
Wszystkie dokumenty już wysłane i do dr Hanleya i do dr Wojtalika, na którego baardzo liczę. Ale narazie nie dostalam jeszcze żadnej wiadomości.

Chciałam żebyście wiedziały, że na wczorajszym spotkaniu w sprawie koncertu, zebrało się ok 16 osób, a pomysłów było tysiące. Okazuje się, że każdy ma gdzieś jakieś znajomości, dojścia...z czego może powstać naprawdę konkretna impreza na rzecz Mai. Były też osoby, których z mężem nie znamy, a które juz podjęły dzialania w naszym imieniu aby doprowdzić sprawę do skutku. Są to osoby bardzo dobrze zorietowane w orgaznizacji takiego przedsięwzięcia :)

Dziś mąż dał mi też znać, że Wa-wie, są osoby, które i tam chcą zorgaznizować coś podobnego dla Mai - jesteście niesamowici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Monika każde z nas w jakikolwiek sposób pomoże przy tej imprezie. Ja co prawda nie mam większych znajomości, ale może w jakiś inny sposób pomogę. :) Przesyłam gorące całuski!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry