reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Szanowni Państwo,
>
> Opis badania echokardiograficznego jest niewystarczający do udzielenia
> odpowiedzi nt. czy wada jest operacyjna.
> Obecnie w części dotyczącej naczyń płucnych moge powiedzieć, że można je

> "naprawić". Pozostje pytanie czy komory serca są równorzędne i czy można

> wykonać korekcję tzw dwukomorową. Do tego potrzebna jest ocena wielkości

> tych komór.
> Czekam na uzupełnienie wynikówe badań.
>
TAK, CZYLI JUTRO ZNOWU BĘDZIEMY SIE UMAWIAĆ W SCCS NA KOLEJNE ECHO SERDUSZKA... JUZ JA PRZYPILNUJĘ, ŻEBY WSZYSTKO BYŁO UJĘTE JAK TRZEBA...CHCEMY WRESZCIE WIEDZIEĆ, CZY NASZA NIUNIA UZYSKA POMOC W KRAJU... :dry:
POZDRAWIAM WSZYSTKIE FORUMOWICZKI...WYŚLIJCIE LEPSZĄ POGODĘ DO GLIWIC, BO JAKOŚ SZARO U NAS I MAJĘ ZNOWU SŁYCHAĆ...
 
Byłoby super bo to rzezywiscie dobry pomysł, ludzie z reguły są leniwi, a wysłanie paru sms-ów nie należy do ciężkich zadań i można to zrobić łatwo i szybko.

Trzymam kciuki za koncert i za te sms-y. Pozdrowienia dla Majeczki!

nawet tu nie o lenistwo chodzi, ale wiele osób nie ma mozliwości robić przelewy przez internet, a przebrnięcie przez pocztę jest czasami upiornym doświadczeniem
 
U nas swieci słonko, wysyłam więc je do Was niech i Wam poświeci i oby kolejne echo serca wykazało że mozna zoperować:tak:
Majunię, będę się o to modlić:tak:

Pozdrawiam!


MariaOla masz racje poczta polska to istny koszmar ....
 
MariaOla masz racje poczta polska to istny koszmar ....

Podpisuję się pod tym wszystkimi rękami! Ja słałam pieniążki przez pocztę. O ludzie....pani "poczciarka" nawet nie wiedziała jak się za to zabrać. Po 10 minutach myślałam, że zrezygnuję i pobiegnę uruchomić bankowość internetową!

Pozdowienia i buziaki dla Majuni i jej dzielnej Mamy. Zobaczycie - bedą same dobre wiadomości:tak:
 
Coś się nam tutaj cichutko zrobiło :confused:

Mońcik jak tam Majeczka się czuje?? Mam nadzieje, że u Was wszystko w porządku :tak:
 
Nooooo...spokojnie jakoś...ale wkońcu musiał nadejść taki moment, z takim impetem uderzyłyśmy gdzie się dało, że teraz nastała "niedziela" :) ...aż dziwnie się czuję...

My teraz trochę działamy w naszym mieście, idea koncertu i pokazów drifftingu pochłania sporo czasu. Ale będzie super, ponieważ DJ ADAMUS z programu Kuby Wojewódzkiego zagra dla Mai. Prawdopodobnie przyciągnie to także TV !!! Jutro kolejne spotkanie w tej sprawie, bo niewiele czasu jest na organizację. :-)

Maja dziękuje za wszystkie buziaki i pozdrowienia. Trzyma się dzielnie...z każdym dniem bystrzejsza. W przyszłym tyg wybieram sie z nią na szczepienie 5 w 1 ! Musimy sie zabezpieczyć, zanim dojdzie do operacji. No i to echo po raz kolejny. Ale dupka jest niesamowita...z jej uporem, damy radę ...

Pozdrawiam wszystkich...
 
Witam,

ja niestety na dzisiejszym spotkaniu nie mogłem być - nie zdążyłem w porę wrócić z wyjazdu firmowego - mam prośbę - przekażcie mi co zostało ustalone ?? wiem tylko tyle, że Marcin prosił się zapytać o możliwość zorganizowania nagłośnienia odpowiedniego do pociągnięcia imprezy w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zabrzu - na taki obiekt potrzeba będzie masę kilowatów mocy ale - jutro będę działał w tym kierunku.

Czekam na jakieś info :)

pozdrowienia Moniś :)

i wszyscy :)
 
My z Rafałkiem też nie mogliśmy być. Rafał znów do pracy jechał... Piątki, świątki i niedziele. :(
Czekam na wieści co i jak! No i jak działać u mnie na wsi. :p
Wogóle ostatnio coś cicho się tutaj zrobiło.
Ja nadal czekam na odpowiedź kumpla ze Stanów - mam nadzieję, że coś tam działa!
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
A szczególnie Monikę i Maję!!!
 
reklama
Mońcik powodzenia życzę Wam z całego serca i dużo słonka dla Majuni! Pisz co u Was, myślami jestem z Wami :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry