reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

proszę pomóżcie Mai!!!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Super ten ciut ciut:-) Buziaki wielkie !!!
Czekamy na następne ciuty;-)
Trzymajcie się.
 
reklama
Ciut, ciut a tak bardzo cieszy :tak:

No wlasnie ---- Czekamy na nastepne :-):tak::tak::tak:
 
To dobrze, że już lepiej, mimo, że tylko lub AŻ "ciut". No i chyba u Ciebie Mońcik, uśmiech na twarzy widzę?;-)
Ucałowania dla naszej dzielnej Mai!
 
wpadlam miedzy jednym pierogiem a drugim ;-)
Moncik super wiesci przed swietami:tak: byle tak dalej :-)
tak bardzo sie ciesze ze jest "CIUT CIUT";-) lepiej
Zupelnie inaczej sie ciebie czyta :tak: widac w tobie radosc , nadzieje i wiare ze ebdzie dobrze i to mnie rownie mocno cieszy jak slowa lekarza i samopoczucie Majki:-)
 
"...Hehe Madziu nie jestem ale jak twierdzi moja bratowa to powinienem być co nie Hanieniu ;-)"


Pasujesz na księdza Hakerku, ale ja to chciałabym się jeszcze pobawić na Twoim weselu i zostać ciocią Twoich dzieci!!! ;)


Cieszę się, że u Mai ciut lepiej. Jak codziennie będzie jakaś poprawa, to niedługo Majeczka wyjdzie do domu!!! Tak trzymać!!! Maju walcz Kruszynko!!!
 
O 20.00 najfajniejsza zmiana jaka może być.
Siostra już na starcie powiedziała, że mogę robić z Mają wszystko hi hi. Wzięłam się za balsamowanie Śpiącej Królewny, masaż od stóp do gów, pełna pielęgnacja oraz babskie plotkowanie o tym jak wszycy na nią czekamy itd itp...
Lekarz siedział za moimi plecami i tylko się uśmiechał, jakie to tematy poruszam z uśpionym dzieckiem.
Zosia powoli się zbiera, jest o 2 kroki dalej niż my...lekarze są ostrożniejsi, będzie dobrze, jeszcze ze 2, 3 m-ce i do domu???

Reszta bez zmian.
Do jutra...jesli przypadkiem nie spędzicie polowy dnia w kuchni pichcąc :)
 
Jak dobrze ze jest ciut lepiej, niby malo ale to zawsze lepiej:-).
I jak sie zbierze tych pare "ciutów" do siebie to Majeczka wyjdzie do domu:-)
A z tymi bakteriami to juz ona sie rozprawi :tak:
 
Mońcik, cieszę sie, bo czjuę, że TY lepiej sie czujesz :D Majusia wyzdrowieje, jestem tego pewna. Jutro będzie już o niebo lepiej .
 
To fajnie ze miło spędziłyście czas....rozumiem że nic sie nie zmieniło w parametrach za bardzo skoro o tym nie piszesz...
Jutro będzie lepszy dzień. :) Będę zaglądać na forum napewno...inaczej chyba uschne...hehe
Dziś mam pewnie nieprzespaną noc....Filip gorączkuje..ma po 38.6 buuuu....to chyba po szczepieniu-mam nadzieję bo nie ma innych objawów. Ale jak widzę gorączkę...to zaraz myślę o Zapaleniu wsierdzia...buuuu...ale pewnie będzie dobrze! :)
 
reklama
Ach jak dobrze poczytac o tym ciut ciut ,małymi kroczkami powolutku wszystko sie ułozy ,wierze w to bardzo :tak:
Super ze siostry pozwalaja tak masować Majeczke ,napewno czuje twój dotyk,czuje ze mamusia jest obok niej :tak:

Walcz Majeczko i do jutra
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry