reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął...

Dawno mnie nie było :(((( ale z Anią na bieżąco jestem - o zasiłku wiem że zabrali :( sk......
teraz trzeba napisać odwołanie, wiem ze Gosia ma jechać do Ani i jeżeli trzeba będzie to pomoże w napisaniu pisma i podjadą do mopsu.
Maziajka piszesz o dochodzie utraconym - Ania miała L4 - to był jej dochód utracony w momencie porodu, a w tym co napisałaś nie ma mowy o L4 więc nie wiem czy to się załapie, ale sprawdzić zawsze warto.

dziewczyny uważam że nie ma co gdybać czy dostanie te pieniądze czy nie - trzeba działać.
wiem że Ania martwi się o rzeczy dla siebie na jesień i zimę - może jest ktoś kto może oddać buty i jakieś ubrania dla Ani? ciuszki dla małej ma i to sporo ale dla siebie chyba gorzej.
może ktoś może jakąś paczką żywnościową wspomóc?

jeżeli uważacie że moja prośba jest nie na miejscu z racji tego że się udzielam bardzo mało - zrozumiem .
 
reklama
Polusia na pewno dostanie.Bylam wczoraj w mopsie wypytac bo mam po sasiedzku.Oni szacuja dochody jakie sie ma w chwili obecnej na podstawie dochodu z zeszlego roku ale sytuacja ta ma miejsce tylko jak nasze zarobki sie nie zmienily!!.A skoro Ania na chwile obecna nie ma dochodów to musi dostać.Oni nie wyplacaja zasilku wstecz tylko na dzien dzisiejszy .

Jedyne co potrzeba Ani to iść ze swiadectwem pracy do mopsu.Wnioski mozna ciagle skladac.
 
maziajka tylko nie wiem jaką miała umowę Ania. chyba pracowała dla jakieś firmy co wynajmuje pracowników i nie wiem czy to nie było zlecenie. ale warto spróbować
 
Pracowałam jako lider kontroli jakości na umowach tymczasowych wznawianych co miesiąc, które nie chronią kobiet w ciąży w żaden sposób.


PO 14 MIESIĄCACH OD ŚMIERCI TATY KAROLINKI DOSTAŁYŚMY DECYZJĘ Z ZUS - PRZYZNANO NAM NA RAZIE RENTĘ RODZINNĄ W WYSOKOŚCI 779ZŁ POCZĄWSZY OD 01.08.2011 ROKU :-):-):-) czekamy nadal na termin rozprawy w Sądzie Pracy...
Kfiatka to super,aby na stale,
po prostu chamstwo,bo takie swiadczenie powinno byc od urodzenia dziecka
 
Co za sukinsyństwo!
Brak słów po prostu..

Chcesz namiar na reporterów ze 'sprawy dla reportera'? Spróbuj i do nich uderzyć.

Co za ludzie. Az trudno uwierzyć, że tacy chodza po ziemi.
 
reklama
alez jestes silna, Kfiatka! Nie wiem czy dałabym rade tak walczyc...

Co do dziadków - mysle, ze coreczka bedzie chciala ich poznac. Rozumiem, ze Ci okrutnie dopiekli, ale dziecko niczemu niewinne i pozbawianie go dziadków chyba dobre nie bedzie. Wystarczy, ze straciła ojca:((
 
Do góry