reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Gdy nie ma pomysłu myślę, że dobrym rozwiązaniem jest stworzenie listy możliwych i zaakceptowanych imion i raz w miesiącu wykreślanie po jednym-dwa, które odpadają. Na koniec zostają np. 2 i można je nadać ;-) Taką metodę zastosowali moi rodzice przy trzecim dziecku. Zrobili listę dla dziewczynki, z której wybierałyśmy ja z siostrą i ojciec (mama nie chciała wybierać). A i tak urodził się chłopak, dla którego imię już było zaklepane (junior po ojcu):-p Trzeba sobie jakoś radzić a jeszcze 3 miechy z okładem zostały! Może skończyć się też tak, że jak dostaniesz dzieciątko w szpitalu do rąk, to stwierdzisz "Wygląda na .... (Natalkę/Bognę/Idę/Marysię/Zosię itp)" i nic tego nie zmieni :cool2:
 
reklama
Spooky27 masz rację z tym szpitalem i wyborem imienia po urodzeniu dziecka, pamiętam tak było z moją siostrą jak się urodziła, miała mieć na imię inaczej ale jak rodzice ją zobaczyli to stwierdzili, że wygląda jak Kasia i musi być Kasią!!!!
 
My dla dziewczynki w poprzedniej ciąży mieliśmy wymyślone Magda :-D, ale jak się już na pewno okazało, że to dziewucha, to myśleliśmy bardzo długo i w końcu, w ostatnim prawie tygodniu została Natalka :tak: i tak już było do końca. W szpitalu też tak mówiłam do niej, a moja ciocia na przykład, to jak przywiozła swego syna ze szpitala, to nadal nie wiedzieli, jak mu dać na imię... :baffled::shocked2::sorry2:
 
JESICA JESICA JESICA
TAK BĘDZIE MOJA DZIEWUSZKA SIĘ NAZYWAŁA-WŁAŚNIE SOBIE PRZYPOMNIAŁAM MOJE KIEDYŚNIEJSZE WYMARZONE IMIĘ DLA DZIEWCZYNKI:-)
OCH JESTEM TAKA SZCZĘŚLIWA ŻE JUŻ PROBLEM Z GŁOWY-OOOOO...I MĄŻ OD RAZU POLUBIŁ????:confused::-D
 
Iwi, a czy przypadkiem tego imienia nie pisze się przez dwa "s"?
Moim zdaniem pisze się Jessica.
 
Kubuś mi się też podoba i w sumie jak by był chłopczyk to myślałam pierwsze między Filipkiem a Kubusiem..ale Filipek jednak króluje u mnie :-)
 
Wiecie moja znajoma przyszła kiedyś do nas po porodzie jakiś tydzień no i opowiadała jak tam poród .. itp. a ja się pytam jak mała ma na imię a ona mówi że jeszcze nie ma... że jest kłotnia an te temat i nic! ale w końcu została Wiktoria...
 
reklama
Witam dziewczyny :)
Jestem w 9 tygodniu ciąży i ciągle się zastanawiam nad imieniem... Wg nas będzie chłopiec :D Podoba nam się Kubuś, ale nie wiem czy nie zbyt popularne... Oskar jest super, ale też wszędzie się pojawia to imię... Dawid jest piękne, ale tak jak Oskara ciężko zdrobnić, a podobają mi się imiona które można zdrobnić do "ś" jak: Nikoś, Kubuś, Adaś, Bartuś...
Może powinien być Dawid, bo ciąża się liczy od ostatniej miesiączki, której dostałam na wycieczce do Izraela... dokładnie mówiąc pod Ścianą Płaczu!! :D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry