reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
I ze skrzyżowania tych dwóch list zostały nam:
Bogna
Honorata
Ina
Jana

Melulu - wg mnie najpiękniejsze imię to Ina - kojarzy mi się z Inną taką romantyczną, biegającą po łąkach śłiczną blondyneczką, która zupełnie nie przujmuje sie życiem codziennym :tak:

A wiecie że moja koleżanka nazwała swego synka Barnaba, zdrobniale Barni
Na początku to był niezły szok, ale teraz uważam że jest to super imię i bardzo do Barniego pasuje hihi :cool:
 
reklama
hm..
Barnaba to ciekawe imię :tak: Jednak znam psa rasy Bernardyn o imieniu Barnaba, z drugiej strony to chyba biblijne imię.

Ja dla chłopców lubię imiona męskie typu Hubert, Tymon a dla dziewczynki coś "miękkiego" Zuzia, Maja czy Oliwka.

No, ale na razie muszę doprecyzowac płeć :baffled::baffled::baffled:
 
Kuleczka, bardzo ładne jest imię Hubert, i nie znam wielu osób o tym imieniu co jest dużym plusem gdyż nie lubię pospolitych imion:tak::tak::-)

 
a propos Tymona.. w przedszkolu na gazetce widziałam podpis pod rysunkiem" Tymon Kiołbasa" nie brzmi zachęcająco niestety..
 
Ja nie lubię imion męskich, które mają końcówkę żeńską "-a". Więc dla mnie Barnaba leży :dry: Choć malutko muszę przyznać jest w polskim języku takich imion
 
tak zgadza się Leika i Celinka
Jessica pisze się właśnie tak, aczkolwiek pisałam to na naszym forum i nie przywiązałam uwagi do pisania podwójnego s, w końcu zanim imię wejdzie do użytku pisemnego minie kilka latek:-)
 
u nas będzie Bartosz lub Hubert :)
oba wydają mi się mniej popularne niż Kuba czy Mikołaj.
małż woli Huberta, ja wolę Bartosza.
męskie imiona zostawiłam do wyboru jemu, bo ja byłam tak nastawiona na córkę, że miałam wymyślone imię i ten mały mężczyzna trochę mnie zbił z tropu, że tak delikatnie powiem.
póki co do Synia mawiam Bartosz :-D
zobaczymy ... do stycznia daleko, a poza tym jak się młodziak urodzi to się zapytam jak woli :cool2:
 
reklama
Hubert,bardzo ladnie...zanalam dwoch Hubertow i obydwaj inteligentne :tak:chlopaki
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry