reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
U nas tez w otoczeniu za duzo Zuź, Julek, Majek...

My mamy za to okropny problem z imieniem meskim. Kalendarz za krotki niestety..
 
reklama
Imie dla chlopca juz dawno mialam wybrane, jeszcze przed ciaza. Hania tez mi sie podobala, ale moj P. i mama byli przeciwni. Teraz nagle P. polubil to imie, a mama chyba sie przyzwyczaila :-)
 
U nas tez w otoczeniu za duzo Zuź, Julek, Majek...

My mamy za to okropny problem z imieniem meskim. Kalendarz za krotki niestety..

hihi, u nas znowu odwrotnie jest :) z męskim w ogóle nie mamy problemu, za to z damskich mamy i to duży :)
ja nie wiem czemu, ale czasem mam taki odruch kojarzenia danego imienia z osobą i mimo że imię mi się podoba to tej osoby nie lubię i już odpada :)
no ale jak na dzień dzisiejszy mamy wybrane :) Wiktor i Ola :) i raczej tak już zostanie :D
 
Ravenalka -gratuluje Antosia!!!!
I do stycznia masz nas!!!!!

No ja myślę, że nie tylko do stycznia ;-)

A co myślicie o Kalinie i Idzie? to moje opcje na dziewczynkę były, z męskich jeszcze Jakub albo Mikołaj. A co z drugim imieniem, są u Was jakieś tradycje, że daje się na drugie imię ojca albo dziadka? coś takowego mi sie ostatnio o uszy obiło...
 
niekoniecznie ojca lub dziadka :) np jeśli pierwsze imię nie jest imieniem świętego to na drugie można dac jakieś takie imię - to będzie patron naszego dzidziusia :) przynajmniej ja w tym sensie rozumiem nadawanie drugich imion :)
 
Ja nie lubie podwojnych imnion. Pozniej tylko 100 problemow jak gdzies zapomnisz podac.. Dlatego bedzie jedno nie wiadomo jakie w przypadku chlopa.
 
Ja już właśnie od jakiegoś czasu zastanawiam się nad drugim imieniem. Bo to czasem jest tak jak Rondzia pisze, mogą pojawić się problemy... No bo w akcie urodzenia podajesz, a potem w dokumentach? Ja mam w dowodzie dwa imiona, ale wszędzie indziej posługuję się tylko jednym... Straszne zamieszanie;)
 
reklama
Taaa, mój szwagier mial problemy z dyplomem na studiach bo zapomniał podać na wstępie a pozniej mial dokument niespojny z innymi
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry