reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Myślę że wszystkie mamy chcą dać swoim dzieciom fajne imiona.Dla mnie może to być np.Kamila bądź Amelia,a dla innej mamy Rozalia lub Otylia,które mi sie np.nie podobają.Chodzi mi o to,że chyba nie powinno się używać określenia "normalne"imię ",bo każdy ma swoje zdanie i łatwo kogoś urazić.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bardzo mi się podoba to imię i również o nim myślę :tak: Jest takie twarde, męskie - taki malutki prawdziwy mężczyzna :-) Chcę tylko chość jeszcze raz zobaczyć na USG co trzeba, bo ostatnio to tylko samą pupkę oglądamy.
 
A ja dowód męskości mojego Synka widziałam baaaaardzo wyraźnie na pół monitora :-D Nie mamy żadnych wątpliwości :tak: A wracając do imienia, to oboje z Mężem uwielbiamy las, a Hubert to patron leśników :-)
 
U mnie córcia dla dziewczynki wybrała Marysia a synuś chce Anię, nie wiemy jeszcze co będzie ale jeśli dziewczynka to najprawdopodobniej Anna Maria. Nie wiem dlaczego nikt nie chce wybierać dla chłopca:confused:
 
to jeszcze raz ja, mam już Dorotkę i Krzysia, chciała bym imiona właśnie z tego rodzaju:-) Tylko u mnie jest problem taki, że mam bardzo dużą rodzinę i kupa imion jest już zajęta:crazy:
 
A mi się dzisiaj spodobało imię dla chłopca Nikodem
A dla dziewczynki Blanka
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry