reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Propozycje imion dla maleństw :-)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Nie wydaje i się żebym "pękła " i chciała jednak znac płeć dziecka. Na zeszłotygodniowym usg mój mąż wchodząc do gabinetu od razu poprosił lekarza, żeby się nie wysilał i nie dopatrywał się płci dziecka :) Jak dla nas, dziecko ma być zdrowe, a ubranką są tak uniwersalne, że nie trzeba dopasowywać ich do płci dziecka.
 
No u nas już wiadomoże na pewno bedziemy mieli Natalkę (A jeśli momo wszystko się okaże że jest inaczej to bedzie Adrianek) Wczoraj mala usiadła na głowicy i widać było jak na dłoni że jest dziewczynką.
 
Witaj Marta fajnie że do nas dołączyłaś...Liwia bardzo ładnie.. a Norbert mnie sie też podobał ale mój mąż całkowicie wybił mi z głowy przy pierwszym dziecku na szczęscie urodziła sie dziewczynka więc nie było problemu... a jeszcze chciałam Hubert ale mój M stwierdził że nic co ma bert w końcówce!!!:)
 
To znaczy mi się podoba Cyprian ale z narzyczonym ustalilismy ze ja wybieram imie dla dziewczynki a on dla chlopca :) I mam cichą nadzieję na dziewczynkę ...:p
 
Witam, ja też nowa styczniówka, samotna na marginesie i tak w zasadzie to więcej podglądam niż się udzielam. Dziś mam nadzieję się dowiem, czy będę mieć synka, czy córcię. Ida albo Antoś, takie mam opcje :) Jeszcze biorę pod uwagę Marysię, Kalinę, Jakuba i Igora, ale chyba raczej mi się nic nie zmieni. Pozdrawiam :)
 
CześćravenalkaMoja bliska koleżanka też byłą samotną mamą,a teraz ma drugą córę z mężem,który przysposobił pierwszą córę:-)Mój małż wymyślił imię dla Córy :Kamila Trochę kręciłam nosem,ale w końcu sama do niej tak mówię:-)
 
reklama
Revenalka gratuluje chłopa! Jednak jest sprawiedliwość na świecie - będziesz miała męskie ramię do oparcia! Super!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry