reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

promocje sklepowe

Dziewczyny chcę małej kupić nową pościel do łóżeczka. Macie jakieś pomysły?? myślałam o tej Fereti, czy jakoś tam, może znacie jakieś sklepy internetowe??

 
reklama
Mili u mnie tych sklepów nie ma.
No wlasnie tamte chusteczki slicznie pachnialy ale na allegro nie oplaca mi sie z przesylka ich kupowac :dry:

Co do poscieli to tak mi sie cos kojarzy ze kiedys ktoras pisala ze ta feretti sie fatalnie prasuje ale nie wiem czy to prawda
Ja kupuje na allegro posciele moge polecic ochraniacz tutaj ( jest z gabki w srodku nie taki wiotki jak wiekszosc a wiec nie ma mowy o uderzeniu w szczebelki bo jest bardzo mieciutki DUDUŚ-.Długi,wysoki ochraniacz do łóżeczka360 (1015336663) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ja mam Feretii i Glucka- faktycznie gorzej się prasuje niż te z Allegro, ale za to świetne w dotyku i antybakteryjne. Po prostu trzeba prasować "na mokro" i idzie ;-)
Ale te Twoje Sarenka bardzo ładne- intensywne kolorki.
 
Ja mam feretti i taką, którą pokazałam wyżedj i powiem jedno lepszy jest polski produkt. To czysta bawełenka, nie jakiś len, milutka w dotyku, miękka, ochraniach jest gruby w środku gąbka, można zdjąć pokrowiec z ochraniacza i prać a w dodatku bardzo dobrze się prasuje.
Ja mam strasznie ciepło w domu i nie wiem czy lniana nie będzie bardziej chłodna, myślałam o zmianie wypełnienia na letni ale niby wypełnienie mam ferrentti wielosezonowe i tak się dziecko poci, a miałą być taka idealna ta pościel. Myślę, że mała za niedługo będzie spać w cienkim śpiworku, mam dwa jeden tak zakładany na piersi drugi jak becik i oba cieniutkie.
 
w Rossmanie przy zakupie dwóch paczek Pampers za 49.99 zabawka Fisher Price gratis taki slimaczek z klockami w srodku
 
w Rossmanie przy zakupie dwóch paczek Pampers za 49.99 zabawka Fisher Price gratis taki slimaczek z klockami w srodku

polecam jak jeszcze wam sie uda dorwać (u nas były 2) zabawka duża i fajna w realu widziałam to 87 zeta taki sam ślimak, jest też promocja na obiadki hippa soczki bobovity
 
w lublinie w na deptaku już nie ma, obok buchamana jest jeszcze i w plazie podobno, ale rozchodzą sie w mig! tak wiec szukajcie jeszcze, na allegro ślimak najtaniej 57zł.

dopisuję, mąż zabrał ostatniego:) wiec już w drugim rossmanie też już nie ma:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry