reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

promocje, przeceny

tylko szukajcie tam, gdzie są promocje, bo (przynajmniej u nas) wszystko jest powystawiane właśnie tam:tak: zapas mleka zrobiony (niestety tyko 6 bo więcej kasy nie miałam:-()
 
reklama
Dowiedziałam sie o nowej sieci,ktorej nie znałam tzn.Pepco-ponoc super sklep maja tam wszystko a najwazniejsze ciuszki fajne i trocze tansze dla naszych dzieciaczkow.Jak tam dotre i zobacze co tam maja dam znac.
 

Załączniki

  • miki.jpg
    miki.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 55
jeśli ktoras z Was zaopatruje sie w pieluszki huggies (mi one najbardziej pasuja) to w biedronce sa po 34 zl + gratis skarpetki :tak:. 34 zl to cena za rozmiar 3 , 4, i 5 (przynajmniej takie rozmiary widzialam ze byly)
 
A ja dziś widziałam w gazetce Reala promocję na chusteczki Nivea - 4 paczki za niecałe 22 zeta.
 
hmmm, my kupujemy rozmiar 3, bo nasza kryszyna tydzien temu wazyla dopiero 7900....
rozmiar 4 w huggisach jest na 8-14 kg pakowane po 66
rozmiar 5 to 12-22 kg i pakowane po 56 sztuk,
a 3 (gdyby ktos mial takiego chudzielca jak ja to 5-9 kg i pakowane po 78,

skarpetki gratis sa disney'a :-)
 
Filipianka dzieki wczoraj podjechalismy do Biedronki i kupilismy 5,ale wydaje mi sie ze sa maławe.ale skarpetek niebyło:wściekła/y:oczywiscie zaruje;-)
 
W Mothercare opakowanie 7 body kosztuje teraz 65 zł. Nie wiem, czy to promocja, czy już na stałe zmienili cenę. Polecam, bardzo dobra jakość, no i teraz cena też bardzo dobra:tak:
 
reklama
Dla zainteresowanych (ja zamierzam wysłać ale z zastrzeżeniem, że dane i adres wyłącznie do celu wysyłki tuszu, nie udostępniam do celów marketingowych ;-))
----------------------------------------------

[Informacje usunięte przez admina na prośbę osoby, której dane wykorzystano w spamie]



 
reklama
Do góry