reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
Ja to już na temat niesprawiedliwości się nie wypowiadam;-):-)

Bella gratulacje:-D to czyli czworaczki???;-)

Zuza, Anastazja he he czas szybko zleciała ja już w dłużej starających się - dziwnie się to czyta:tak: i tez w cuda nie wierzę:-)

Zuza ale wysyp ciąż w tym czasie był:szok: rozumiem że łatwo nie było.

Anastazja no ty to masz wykres wzorcowy he he:rofl2:

Nuśka ale wy młodzi....fajnie:-)

Patuśka witaj:-)

Bezdzietna nie łam się:tak: to nam w niczym nie pomaga niestety:baffled:
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny, ja od lstopada dzialam w staraczkach listopadowych 2012, ale niestety mam powazne problemy z zajsciem w ciaze, na dodatek moj maz tez ma zla jakosc nasienia, wiec przylacze sie do was zeby sie powspierac troszke.
 
Hej dziewczyny.:-)
roza-no cos ty boze bron:szok:blizniaki ok,trojaczki to juz ryzyko ale 4!!!!!!no najwazniejsze zeby za tydzien wszystko bylo ok na usg:-D
kasoku-witam cie u nas serdecznie,napisz o sobie cos wiecej.czyli staracie sie od listopada?
bezdzietna,zuza-glowy do gory uda sie,wiem ze myslicie ta glupia sie madrzy bo sie udalo,ale ja tez przez te trzy lata tony lez wylalam,depresje zaliczylam i nadzieje tracilam,ja wiem ze to koszmar.ale kazdej sie uda!
 
bellabella staramy sie od lipca niestety :(, w grudniu okazalo sie, ze moj maz niedomaga z nasieniem, mala ilosc plemnikow i zla jakosc, dostal leki zmienil tryb zycia, nosi bokserki, nie pije kawy je tabsy , natomiast mi sie cykl od grudnia pochrzanil i dopiero 12 lutego dostalam okres wywolany luteina. Aj wiec jak by nie bylo dwa cykle w plecy...no i nie mam juz sily, zwazywszy, ze z cora zaszlam w pierwszym cyklu staran. Coraz czesciej mnie zwatpienie bierze, porobilam badania hormonalne i wszystko wyszlo ok, malo tego moj maz jest przebadany z gory do dolu i tez wszystko ma ok, moze dlugotrwaly stres tak na niego wplynal i jego zolnierzyki??? w zeszlym roku w listopadzie po 8 miesiecznej walce z choroba nowotworowa pochowalismy tesciowa, maz jedynak, wiec przezyl to niesamowicie bardzo. No nic musimy dziewczyny sie powspierac nawzajem, bo w staraczkach listopadpwych coraz mniej nas tzn wykruszamy sie :) zaciazamy :) i bardzo dobrze, tylko, ze ja weteran zostaje powoli tam sama :(ale wlasnie tak to ma byc, ze mamy zaciazac, prawda???:)pozdrawiam wszystkie, mysle, ze mnie przyjmiecie do grona :)
 
Przyjmujemy:) Musimy sie wspierac:-D ja troszke dluzej sie staram od Ciebie. bo od listopada 2011 i rezultatow brak. Moj ma w miare dobre wyniki. Tylko u mnie jest bez owu...Ale mimo to cykle mam ksiazkowe...
 
patu$ka ja mam dokładnie tam samo jak ty brak owu a cykle po 28 dni ... ale cóż z tego ... jaki masz poziom PRL?


Wiesz co nie wiem,bo lekarz nie dal mi skierowania ani nic nie wspominal na ten temat...Jutro mam monitoring wiec o wszystko go jeszcze wypytam. Na razie dzialamy z CLO jak sie uda to nie bede robic badan bo juz nie bedzie po co... Dzis mam 12dc CLO od 5-9 dc. Wiec juz tuz tuz owu o ile pekna pecherzyki a jak nie to pregnyl pewnie dostane. Boli mnie podbrzusze od przed ostatniej tabletki. Raz mocniej kluje raz mniej... Juz sama nie wiem co sie tam moze dziac,czy to dobry znak czy zly... Sluzu plodnego na razie nie ma jako takiego...
 
Hej, mi tez sie wydaje, ze od jakiegos czasu tzn od listopada nie mam owulacji :(, poziom prolaktyny mam w porzadku, w ogole wyniki super, dzisiaj jest moj 10 dc, a zawsze od osmego dnia juz czulam bol jajnikow i mialam wieksza ochote na sex, a tu nic cicho, hmmm...
 
reklama
Przyjmujemy:) Musimy sie wspierac:-D ja troszke dluzej sie staram od Ciebie. bo od listopada 2011 i rezultatow brak. Moj ma w miare dobre wyniki. Tylko u mnie jest bez owu...Ale mimo to cykle mam ksiazkowe...


A ty zawsze mialas problem z owu, czy dopiero zauwazylas to jak zaczdelas sie o dziecko starac??a nie masz polisystycznych jajnikow??? ja mam sklonnosc do robienia sie torbielek na jajnikach od nastolatki albo lewy z torbielka, albo prawy, ale wchlaniaja sie po czasie.
 
Do góry