reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

bellabella ale sęk w tym, ze po braniu tych lekow i tak IUI nas chyba czeka :(. MOJ M MIAL BARDZO CIEZKI ROK, ZMARLA MATKA, CHOROWALA NO I JESZCZE PRZEZ TRZY MIESIACE SZIEDZIAL W PKOJU PO 12 H I UCZYL SIE DO EGZAMINU SPECJALIZACYJNEGO wiec przegrzewal jajka, seks tylko w czasie owulacji i potem z trzy tygodnie znowu kisil plemniki, schudl 10 kg, wiec grudniowe wyniki mogly zle wyjsc bo bylo badanie robione zaraz po tym ciezkim okresie, ale jeden androlog powiedzial nam wtedy za na podstawie tych wynikow tylko in vitro, maz sie wkurzyl porobil wszystkie badania, wswzystkie wyszly ok, czyli zmienil tryb zycia i teraz w marcu mamy kolejna wizyte ale u innego specjalisty, w miedzyczasie mi sie cykl zahamowal, nerwica lękowa mnie zaatakowla z dwojona sila i na dzien dzisiejszy reperuje cykl. Bo w sumie kto powiedzial, ze bedzie latwo?juz raz mialam latwo i teraz dostaje po doopie.
 
reklama
Witam się :-)

roza - no wiesz , w sensie że najdłużej na wątku :-p
nowe "twarze" widzę - i się witam, wybaczcie ale Ja nie zapamiętam kto co i jak, jakie ma problemy itd :-D
coś o badaniach było, jak robicie to konsultujcie z lekarzem - bo wiecie, np. TSH jest norma 0,4 do 4,4 ( różne laboratoria mają ) a dla nas staraczek powinno być 1-2 :tak: także - uważać z tymi normami ;-)
No i popatrzcie jak to jest, jedno dziecko jest i każdy myśli, to drugie na pewno też bedzie, a tu nie ma tak łatwo - zresztą zycie się zmienia, więcej się trujemy, fast foody, telefony w kieszeni przy narządach, laptopy na kolanach, kilka godzin siedzących w autcie lub przy biurku i mamy co mamy :-(

zuza - jak biznesy ? :-p

a która to miała 4 pęchole? bezdzietna ??? to kiedy te czworaczki ? :-)
 
Hello dziewczynki :-)

co prawda to prawda anastazja taki tryb życia takie jedzenie itd. Kiedyś jakoś kobitki nie miały takich problemów a teraz niestety coraz więcej .

Wiecie kiedyś poszłam do takiej pani dr endo starsza taka kobitka i tak z nią rozmawiam że mam problem z zajsciem w ciążę a ona wypytała się mnie o jakieś rzeczy już nie pamiętam a później tak - Czy pani mama nie miała problemów z zajściem w ciążę i tak się na mnie patrzy ja nie zdążyłam nic powiedzieć a ona sama sobie odpowiedział no skoro pani jest to pewnie nie :-)
 
Witam się z śniegowej krainy. Ale mam czadowe sople na dachu:-D A co do pęcherzyków to nie ja spodziewam się ''czworaczków'' tylko ballabella:-):-):-):-):-):-):-):-)Ja miałam dzisiaj zakręcony dzień nawet teraz jak siedzę to wszystko mi wiruje. Jak bym się w kółko kręciła z godzinę.
 
bellabella przrpraszam, ze pytam, a ty naturalnie zaszlas czy IUI czy in vitro, moze pisalas, ale nie zakodowalam, przepraszam jakby co.
 
bezdzietna-moze mamy obie ciekawy termin;-)
kasoku-ja jeden cykl CLO bralam i estradiol.i mi tak pecherzyki urosly ze 4 dominujace mialam,dlatego tak mowimy,bo moj gin sie smial ze sie widzimy z czworaczkami na usg:-):-Dja mam nadzieje ze bedzie jedno ale zdrowe.
 
bezdzietna-moze mamy obie ciekawy termin;-)
kasoku-ja jeden cykl CLO bralam i estradiol.i mi tak pecherzyki urosly ze 4 dominujace mialam,dlatego tak mowimy,bo moj gin sie smial ze sie widzimy z czworaczkami na usg:-):-Dja mam nadzieje ze bedzie jedno ale zdrowe.

Ho ho... 4 az ciekawe ile ja dzis bede miec:-D:-D:-D
 
reklama
witajcie, bellabella ha fajnie :), bedzie jeden zdrowy maluszek zobaczysz.
mam dola na maxa, bo juz pogubilam sie w swoim cyklu, powinnam juz miec owulacje a znowu ciiiszaaaa, troche kluje jajnik, ale sluz zniknal i temp spadla, oj oj mam dosc :-(
 
Do góry