reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

[FONT=&amp] ….a ja jestem jednym wielkim kłębkiem nerwów [/FONT]:-([FONT=&amp]. W pierwszym poście pisałam że znowu przyszła @ po kilku godzinach okazał o się że było to jakieś niewielkie brązowe plamienie dzisiaj jest już 31 dc i krwawienia zero. Robiłam wczoraj wieczorem test i sama nie wiem co wychodzi . Nie wiem na ile chcę zobaczyć druga kreską , która wydaje mi się potwornie blada ale jest, czy też mam omamy wzrokowe i widzę co chcę zobaczyć. Przez dwa ostatnie cykle od 16-25 dc brałam 2x dziennie luteinę. Po pierwszym cyklu okres przyszedł jak zawsze po 26 dniach a teraz nic. Bardzo się martwię lekarza mamy dopiero pod koniec tygodnia staram się nie robić sobie nadziei bo może to po luteinie zatrzymał mi się okres. Możliwie żeby test niczego nie wykrył [/FONT]:-(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Raczej watpie zeby luteina ci zatrzymala okres.nawet jesli by tak bylo to nie bylo by plaminia raczej.Zrob moze drugi test:-) Wszystko bedzie dobrze:tak:
 
Helo:-)
Nuska-powiem ci ze ja nigdy testow owu nie robilam bo nie mam do nich przekonania jakos:crazy:testy ci nie wykaza czy owu byla,i czy pechole pekly,i czy wystarczajaco duze byly.a monitoring tak:tak:28 mam wizyte i usg,juz sie z A doczekac nie moge:-D
anastazja-ja w TYM cyklu sie tylko ze 4 razy kochalam,ale pomiedzy monitoringami,i jakos strzeli moj A gola:-)ja myslami bylam juz w nastepnym cyklu zeby laparoskopie zrobic,i tak czekalam na @,i sie nie doczekalam:-Ddlatego jestem przekonana ze takie odblokowanie psychiczne to duzo:-D
patuska-jesli sie kochacie to czemu nie,wczesniej wszyscy tak wczesnie za moz wychodzili,i te malzenstwa do teraz trzymaja;-)trzymam kciuki
kama-bo moze dlatego ze test wieczorem robilas.ja robilam rano i dwie krechy grube od razu wyskoczyly,a na drugi dzien tak dla zabawy wieczorem zrobilam i druga slabsza wyszla:tak:zrob test rano:-Da mozesz zdjecie tego testu tu wstawic?
 
Ostatnia edycja:
...tak zrobię kupie jeszcze jeden test i zrobię tym razem rano.
Wiem że nie można porównywać tego jak się czułam kiedy przez kilka tygodni byłam w pierwszej ciąży do tego jak jest teraz, bo za każdym razem może być inaczej i wiem że tu nie ma reguły. Za pierwszym razem jedynie trochę bolały mnie piersi i powiększyły się o jakiś jeden rozmiar ;-)a teraz kompletnie nic czasem troszkę zaboli mnie brzuch.
 
hej

anastazja masz rację ja chyba muszę skończyć ze starankami ,bo 100 cykl to chyba za dużo już :confused2::no:na priv proszę w razie co ;-)

witam nowe staraczki

miłego dnia
 
Hej dziewczynki !!

ja dziś ma jakiś kiepski dzień nie dość że znowu pada śnieg ja już chce wiosnę !! to mam 17dc a owu nie było totalne załamanie mnie wzięło:(

a jak u was samopoczucie ??
 
Moje samopoczucie jest podobne do twojego z powodów o których pisałam wcześniej. Najgorsze jest to że (starałam się nie) a i tak narobiłam sobie nadziei i obawiam się że nasz doktor z wielkim hukiem ściągnie mnie na ziemie. Niestety to jest silniejsze ode mnie :-(
 
patuska - tylko bez nerwów :-p właśnie jest tak jak napisałas, w Twoim wieku to zazwyczaj że wpadka, ale w sumie na co czekać :tak:
nuska - to co się kochana martwisz, 4 cykl ??? co ma powiedzieć zuza, roza, nikusia ( proszę ją pozdrowić, niech do nas wraca :-)) , bez stresu , poważnie :tak:
kama - zrób test rano, ale jak wieczorem masz cień cienia, to tylko zostaje pogratulować :tak:
bella - o odblokowaniu się psychicznym każda ma swoje zdanie, chyba zależne od tego jak długo się stara - aż dziwię się że Zuza tego nie skomentowała :laugh2::-p :rofl2: Ja powinnam już być w conajmniej 5 ciąży, bo tyle razy się odstresowywałam się - wyjazdy, imprezy, nowe perspektywy itd itp - chciałabym ale niestety nie tędy droga :-) i bardzo Ci zazdroszczę że u Ciebie było tylko TO, ale wiesz - tak po dobremu, nie że czarna zazdrość , laleczki woodu i te sprawy :-D:-D
zuza - no jak to na priv??? do 100 razy sztuka :rofl2: mam dziś dobry humor, w sumie nie wiem z czego - wykres wygląda jak z doopy, śnieg sypie zamiast świecić słońce a Ja taka uradowana ;-):-):-)
roza - o Tobie rano zapomniałam :-p już nie pamiętam gdzie Cię widziałam, ale na któryms jest dziewczyna o bardzo podobnym nicku i najpierw na nią trafiłam i patrzę, jak to dziecko? już? nic nie mówiła :-D:-D:-D
megan - spokojna głowa, Ja mam 20 dc i nie wiadomo kiedy i czy w ogóle OWU była ,a z tego co patrzę na wykresy, to chyba coś w powietrzu lata, bo co 2 "wykres" czeka na OWU , spóźnioną owu :tak:
 
anastazja-ja mowil tylko ze to bardzo pomaga,tak mysle:-):-pbo ja prawie 3 lata staran,Hormonow,badan,i tak naprawde to pierwszy raz tak szczerze na @ czekalam Jak Szalona:-)dlatego takie przypuszczenia,Ale kazda kobitka inna jest:tak:
 
reklama
Do góry