reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

Nikusia to jest tak,że one rosną szybciej ale w swoim cyklu ;-)a więc jak miałaś np.w 13-14 dc owu to tak powinno być aczkolwiek czasem pękają szybciej z 1 -2 dni więc dlatego potrzebny monitoring czy pękł ?
Butterfly powinnaś jeszcze mieć jeden koło dnia owulacyjnego czyli mniej więcej jak pęchol osiągnie 20-21 mm bo w takiej wielkości powinny pekać ;-)
 
reklama
:happy2: dzięki, zielona jestem w tym temacie. I nie wiem z czym co się je. Lekarka mówiła,że to trochę upierdliwe będzie bo czeka mnie ok 3-4 kontroli ale myślałam że to jak się nie uda ... Tego 9 dc będe na USG i ona zobaczy czy już się coś pojawiło? i powie mniej więcej kiedy będzie owu czy jak? :zawstydzona/y:
 
:happy2: dzięki, zielona jestem w tym temacie. I nie wiem z czym co się je. Lekarka mówiła,że to trochę upierdliwe będzie bo czeka mnie ok 3-4 kontroli ale myślałam że to jak się nie uda ... Tego 9 dc będe na USG i ona zobaczy czy już się coś pojawiło? i powie mniej więcej kiedy będzie owu czy jak? :zawstydzona/y:

zgadza się kochana ,powinien mieć ok 13 mm już ,mówię oczywiście na swoim przykładzie ,trzeba pamiętać ,że każda z Nas jest inna ;-)a ona mniej więcej sobie policzy w jakim tempie rośnie pęcholek i powie w którym dniu może wystąpić owu :-)ale od 9 możesz już się kochana starać :tak:
 
Zuza - dzięki :tak:
W ostatnim cyklu owu miałam dopiero w 17 dniu cyklu a cykl był zaledwie 29 dniowy... Więc tak sobie myślałam, że skoro clo daje większą ilośc pęcherzyków to i automatycznie ten "prawidłowy" czyli rosnący co cykl dojrzeje po prostu wcześniej i wcześniej pęknie...No ale dlatego ja mam USG w 13 dniu cyklu.
Ja tam gdybac nie zamierzam...bo teraz tylko psychicznie muszę nastawic się na zalanie mnie przez wredotę w samą wigilię :dry:....no ale po takim czasie starań to już człowiek olewa, czy urodziny, czy święta, czy 1 listopada boszzzzz...masakra nie....:sorry2:
Butterfly - u mnie już monitoring był kilka razy więc dr wiedział np. kiedy mniej więcej może byc owu?W Twoim przypadku uzasadnione jest kilkukrotne spotkanie się,.... ba chwali się takie postępowanie przez lekarza bo oznacza, że jest zainteresowany i nie chce cię przestymulowac... bo to czasem również się zdarza...
 
Witam. Mam na imie Bogusia. Mam 33 lata i 9-cio letnia coreczke.
Trzy lata temu mialam ciaze pozamaciczna i niestety usuniety jeden jajowod. Od tej pory staramy sie o bobaska i nic , dodam iz badania i HSG tego jednego jajowodu mialam i wszystko jest ok, niestety poza zafasolkowaniem. Ciesze sie ze moge tu razem z Wami byc bedzie mi bardzo milo z kims popisac i podzielic sie swoimi problemami i pomoc w czyms innym. ;-)
 
reklama
witaj Laleczka793 ,ja miałam 4 lata temu CP po 4 latach starań :-(ale mi nie wycinali jajowodu ,w tym roku sprawdzałam drożność bo od tamtej pory niestety nie udało nam się zajść ponownie w ciążę ani naturalną ani przez inseminację ani in vitro ,ale mam drożne oba w tej chwili więc ,mam nadzieję,że kiedyś nam się w końcu uda :sorry2:miło Cię gościć na Naszym forum,może się w końcu rozkręci bo dziewczyny po uciekały i zrezygnowały na poczet odetchnięcia troszkę od forum i myśli związanych ze starankami ;-)
 
Do góry