reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
Niuksia my też mamy gości właśnie makijaż skończyłam i tylko się ubrać ;-)winko dzisiaj piję :tak: a no i poproszę o priv ;-)

miłego wieczoru

a właśnie Laleczka dziewczyny mają rację eMka też na badania trzeba wziąć nie ma to tamto też mogą przez alk i inne czynniki zaburzone i witaminki czasem pomagają np jak u mojego M ,bierze cały czas androvit i żołnierzyki ruchliwe :tak:
 
Zuzanka no jestem, ale za bardzo nie chcę smęcić.... nie biorę clo bo mówiła aby mąż badanie zrobił bo może niepotrzebnie się gimnastykujemy, wkurzyło mnie to trochę że po 3 cyklach już wyrok:baffled: a maż badania nie zrobi,nawet nie gadam z nim o tym

Nikusia życzę ci tego kochanie:-)

Butterfly powodzenia :-)

Laleczka mój mąż ma takie samo myślenie.... jest jedno więc jest w porządku:baffled:

Androwit???? chyba mu kupię, chociaż tyle heh
 
Ostatnia edycja:
Roza po to jesteśmy i po to jest wątek aby zanudzać i smęcić :tak: ,kurde faceci czasami takim podejściem mnie wkurzają , przecież wiadomo ,że nie tylko Nasza w tym głowa ,żeby mieć dzieci i ,że chodzi o zdrowie nie tylko Nasze ale i ich :wściekła/y:mój się godzi na wszystko bo nie ma innego wyjścia jak chce mieć dzieciątko .
Butterfly no to do roboty :-)

oglądamy z M zajebisty film "Nietykalni" wyszedł z psem teraz bo już piszczał więc za pauzowałam i paczę co piszecie :tak: za nim znajomi przyjdą to obejrzymy sobie film ;-)

a androvit jest ok,suplement diety więc spokojnie może brać :tak:
 
Zuza no denerwujące jest to, no ale ciężko myślenie chłopa przekierować, zresztą ja wierzę że się uda...tylko niepotrzebnie się nakręcam i spinam no ale myśl o ciąży jest tak natrętna że aż mnie to męczy, wszystko kręci się wokół jednego....

Dobrze że tarczyca ok i może lepiej że nie ma szans na owulację to odpuszczę:tak:

Kupie salfazin, już wcześniej o tym myślałam :-)
 
:-D do roboty! czekam na @, powinna być planowo jutro - i start z CLO. Dziś skończyłam zajęcia :happy: następne za miesiąc <hura> Padam z nóg, a w domu troszkę pracy jest. Mój Pan składa nową kuchnię i się meczy :sorry: ja z mamą baraszkujemy w kuchni i robimy bigos ;-)do tego będziemy pakować swojską kiełbaskę bo zabiliśmy świnkę :eek: ble. :sorry:
 
butterfly ja pamiętam,że u mnie w domu też zawsze żywiec był i najlepsze co było to kaszanka roboty mojej mamy ,tata smażył pamiętam skwarki z cebulką <mniam> a ja bigos już ugotowałam ,tak jak co roku i robię tak jak moja mama 3 dni gotowany ;-) wyszedł pyszny i wcale się nie chwalę ;-):tak:
Roza ja wiem,że ciężko nie myśleć a jak myslisz to doprowadza się czasem do płaczu bo człowiek by chciał a nie ma ,ale ja powtarzam sobie ,że Ten na górze musi wiedzieć co robi :tak: więc głowa do góry i nie damy się :-) :**
 
reklama
Do góry