reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

Ja mam podobna sytuacje jak Felicity. Przez 5 lat brałam tab. Zaraz po slubie je odstawilam, ale uwazalismy. Od maja 2011 staramy sie o baby i nic. Tez robie sobie testy owulacyjne, zeby dokladnie okreslic dni plodne. Bylam narazie u gina na badaniu ogolnym i niby jest wszystko ok. Boje sie, ze moze jest cos z mezem nie tak. Choruje na hpv. Ja jak narazie nie mam zadnych objawow. Narazie ustalilismy z mezem, ze jak do maja nam nic nie wyjdzie to pojdziemy sie zbadac. Co radzicie isc do gina czy do jakiejs kliniki leczenia bezplodnosci. Ktora polecacie?Jestem z trojmiasta.








 
Ostatnia edycja:
reklama
witam was,

ja tez się do was wpisuje. Staramy się już od 9 miesięcy. W tamtym cyklu się niby udało, ale dostałam krwawienie i skończyła się radość. myślałam, że w tym cyklu sie może uda, ale wygląda na to, że jest bezowulacyjny. Jak tylko @ dostanę idę na badania. Skierowanie już mam, więc będę działać.
pozdrawiam wszystkie staraczki i życzę nam dużo siły, wytrwałości i szybkiego zafasolkowania :)
 
Cześć Wszystkim. Jestem tu nowa. Postanowiłam się zalogować bo czuję się samotna w tym wszystkim. Staramy się z mężem o dzidziusia. Przez parę lat brałam tabletki antykoncepcyjne. Moja Gin poradziła mi zrobić przerwę 3 miesięcy przed staraniami a teraz strasznie żałuję. Początkowo miesiączka była regularnie a teraz z miesiąca na miesiąc cykl się wydłuża. Mierzę temp, sprawdzam śluz itd ale nic nie wychodzi. Kupiłam tester owulacyjny afrodyta. Czekam na przesyłkę. Jestem załamana. Jest ktoś kto jest w podobnej sytuacji?
 
Hej. Ja mam podobną sytuację. Staramy się z mężem o drugie dziecko. Tak jak Ty przez trzy lata brałam tabletki antykoncepcyjne. Na początku było ok po odstawieniu tabletek bo okres przychodził w terminie. Teraz jest coraz gorzej. Już od trzech miesięcy mi się wydłuża. Miałam zawsze cykle28,29 dniowe teraz 41,47 dni :szok:. Masakra jakaś. I tak już od lutego. Byłam u gina dał mi na wywołanie duphastone później znowu w marcu i do tej pory nie mam okresu. Testy oczywiście pokazują nieszczęsną jedną krechę. Jutro znowu będę musiała iść do gina. WTF?
 
U mnie to samo. Ty masz przynajmniej Ginekologa, który coś z tym chce zrobić a mój tylko trzeba czekać aż cykl się wyreguluje. Szlak mnie trafia. Jestem taka bezsilna. Ciekawa jestem tego testera owulacji ze śliny. Różnie czytałam ale chwytam sie juz wszystkiego. Ja również staram się o drugie dziecko. Mam córeczkę. Myślałam że tym razem tez nie będzie problemu a tu taka porażka.
 
wtam my staralismy sie o dziecko prawie 6 lat :szok:

zycze wszystkim szybszego zafasolkowania

ale niekiedy wystarczy poprostu poczekac

nic na to nie poradzimy - niestety
 
Może to marne pocieszenie, a na pewno marna rada, bo wiem, że się nie da, ale wydaje mi się, że po prostu za bardzo chcecie i organizm płata figle, wyluzujcie troszkę, nie liczcie tak skrupulatnie, a się uda. Szczególnie, że macie jedno dziecko, czyli i z drugim wyjść musi :) powodzenia :)
 
Też tak sobie powtarzam, że jedno mam więc może w końcu pojawi się drugie. Obyście miały rację.

Pchelka10.05 6 lat? To mnie załamałaś. Ja nie mam tyle czasu. Do najmłodszych nie należę. :-(
 
reklama
Ja też z każdym kolejnym miesiącem coraz większego doła mam :-( Właśnie jestem na ukończeniu ósmego cyklu staraniowego (po poronieniu) i mimo wcześniejszych monitoringów cyklu, odpuszczenia mierzenia temp. nadal wielka duupppaa!!

Najgorsze w tym wszystkim, że jutro mija mi termin porodu z OM jaki miałabym gdyby sprawy potoczyły się ostatnio inaczej :hmm:
 
Do góry