reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
Lekarze zalecają zażywanie kwasu foliowego przyszłym mamusią planującym ciążę przede wszystkim z uwagi na jego znaczenie w profilaktyce wad cewy nerwowej u płodu m.in.: rozszczepu kręgosłupa, przepuklin oponowo-rdzeniowych. Wady te powstają w pierwszych 4 tygodniach płodowego życia, kiedy mamusia nie wie, że doszło do poczęcia.
 
No wiesz nie ma czegoś takiego jak dzidzia w pigułce dlatego powinnaś zgłosić się do lekarza który wykona Ci wszystkie badania,warto na takie badania zabrać swojego partnera.
 
mimi1 oczywiście,że są leki które ułatwiają zajście w ciąże ale tak czy inaczej tylko lekarz może ci je przepisać .Nie załamuj się tylko udaj się do lekarza ,on sprawdzi wszystko.
 
mimi1 jedyną opcją jest udanie się do lekarza :)

mam nadzieję, że po krótkiej kuracji farmakologicznej dołączysz do grona młodych mam :tak: - my się staraliśmy 2 lata w tym rok pod okiem lekarza a teraz czekamy na córeczkę :-) trzymam kciuki i życzę powodzenia :-):tak:
 
kochana...polecam zrobic badania potrzebne. trzeba sprawdzic czy masz owulacje i czy nic ci jej nie blokuje...u mnie blokowala prolaktyna, ale juz w tym cyklu mialam owulacje, wiec jest ok...radze isc do lekarza, bo rok staran to jest ten czas kiedy mozna probowac, pozniej trzeba zasiegnac porady specjalisty...ale nie martw sie, odpowiednimi lekami wszystko da ie wyregulowac:-)
 
Mimi,napisalas ze mieliscie przerwe,wiec nie minal jeszcze rok od waszych staran.Powiem Ci tak,znam wiele par ktore byly calkowicie zdrowe,ale na dziecie musialy poczekaz nawet 2lata,wiec na spokojnie,probojcie dalej ;-) Stres tez moze byc powodem nie zachodzenia w ciaze,a nie tylko problemy cielesne.Wiec z usmiechem na twarzy i spokojem "pograzcie sie w milosci" i powodzenia.Moim zdaniem niebawem zajdziesz w ciaze i bedzie dobrze!!!
 
mimi1 powinnaś zgłosić się do lekarza, ale najlepiej do specjalisty od niepłodnosci, on zleci zarówno tobie jak i Twojemu partnerowi badania, leków sama nie bierz bo nie wiesz co jest przyczyną problemów. My leczylismy się ponad 2 lata
 
reklama
cześć mimi1 :*
Mam ten sam problem :( Staramy się z mężusiem o dzidziusia od 10 miesięcy i też nie wychodzi :( Powiedz mi kochana czy byłaś u gina? Ja byłam, ale powiedział ze u mnie wszystko ok i żeby się nie przejmować i poprostu nie opduszczac i kochać z
się z mężusiem.Hmmm ale weź się nie przejmuj :( Sama wiesz o czym mówię :( To chyba staje się dla mnie obsesją :( Masakra :( Trzymam za Ciebie kciuki kochana :*
 
Do góry