reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

No już po obiadku, jeszcze tylko zmywanko:dry:
Roza mój tata jest w szpitalu, to powazna sprawa była, nawet bardzo. W ostatniej niemal chwili do szpitala dotarł:-( Ale teraz już jest w porządku, z każdym dniem lepiej
 
reklama
O kochana wcześnie z obiadkiem się uwinęłaś:-D ja w sumie ostatnio to tylko warzywka bym jadła pychaa, bo coś po bromku przytyłam he he:tak:

To dobrze że już sytuacja z tatą opanowana:-) trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia:tak::-)
 
Ja dziś później bo na zakupach byliśmy :-p
Ta karpatka to wcale taka świetna nie wyszła, ale mój maż jest taktowny i mówi że rewelka - no chyba że faktycznie mu tak smakuje :-D:-D Ja tam jem ale jakoś szału nie czuje :sorry2:
roza - no właśnie nie biorę, ale może taki eksperyment bym zrobiła, nie mam sił chodzić na NFZ , a prywatnie póki co kryzys nas ogarnął - postanowiłam zreszta że prywatnie to tylko w razie ciąży. To zacznę mierzyć tempkę i zobaczymy kiedy będzie skok, ostatnie 6-7 mies. miałam owu ok 13-15 dnia więc jak od 16 do 25 dnia bym brała duphaston to może powinnam już 26 dnia zrobić test?:confused:
dana - nie zjedliśmy całej, łap a Ty w końcu coś zrobiłaś wczoraj ? :happy2:
a później
Ja już po obiadku, dzisiaj standardowo wyjątkowo - ziemniaczki i schabowe :-p do czwartku muszę tylko mieć obiad bo wieczorem w czwartek już lecimy nad morze:-):tak:
 
Kochanie ja bym mierzyła temp, zawsze to wiadomo co i jak, chociaż sama miałam kryzysy:tak:
Mi w pierwszej ciąży tak wcześnie nie wyszedł test tylko koło 35dc:-) więc nie ma co się śpieszyć. A okres może przyjść podczas brania dupka więc wtedy odstawiasz - no chyba że nie przychodzi to teścik:-)

Ja też po obiadku i też standardowo:-):-) bez udziwnień he he

Dokąd lecicie???
 
hmmm a to nie ma tak że dupek zatrzymuje @? ile ludzie tyle opinii , zgłupieć można - najgorsze jest to że zaufać lekarzom też nie potrafię:no:
Nad nasze - polskie :eek: a tu takie jaja z pogodą , aż strach się bać :szok: z Krakowa do Gdańska za 99 pln/os także jak na 2 osoby to taniej niż autem :tak:
 
AAa nad Bałtykiem wypoczywać będziecie:-)

my w następnym tyg nad jeziorko jedziemy i też boję sie o pogodę:tak:. Powiedziałam już dla męża ze następne wakacje gdzieś gdzie jest ciepło i nie muszę się martwić o pogodę:-)

Dlaczego zatrzymuje @??? bierze się go tez na wywołanie @, ja tak teraz robię. Z resztą zawsze miałam luteinę ale teraz dostałam dupka:-) jeszcze 4 dni go będę brać i zobaczymy czy zatrzyma okres, ale nie sądzę:tak:
A któraś z dziewczyn tak miała?? Skąd wiesz?

Tanio!!!:-) i wygodnie sobie siedzisz, a nie prowadzisz auto.
 
Ostatnia edycja:
No, jak to się mówi szewc bez butów, pracuje w branży a w zasadzie po prostu prowadzę biuro turystyczne :tak: a na wakacje albo nie ma czasu albo nad polskie morze na weekend :-D:-D
Powiem szczerze że zaczęłam się zastanawiać gdzie i co już wyczytałam:szok: a to nie jest tak że się bierze np. przez 5-10 dni , i po odstawieniu w ciagu iluś tam dni przychodzi @?:sorry2: Tak czy inaczej zaryzykuję i w tym miesiącu zacznę brać, jak nie wyjdzie to od następnego się nie staram, bo jednak wracam na etat :-( no i teraz szukam czegoś dla siebie , zobaczymy czy faktycznie jest tak źle jak wszyscy mówią.
Teraz jeszcze pije te ziółka o. Sorki mieszanka nr 3 , nawet są dobre - nie wiem czy to przez nie , czy przez co innego , ale śluzu płodnego miałam tyle że mogłam się podzielić z kimś :-D:-D:-D
 
Ja też przed pierwszą ciążą znalazłam przepis na zrobienie ziółek, ale nie zdążyłam bo jeszcze w tym samym mieś zaszłam w ciążę:-).mówisz że naprawdę działają??

Dupka na wywołanie bierze się przez 10 dni póżniej odstawia i czeka na @, ale długo się nie czeka.

To ty pracując w biurze możesz fajne oferty wyczaić:tak:, dlaczego rezygnujecie ze starań??
 
Wyskoczyliśmy na piwko , ale już jestem :-)
najlepsze w sensie najtańsze oferty są zawsze poza sezonem, taki czerwiec/październik/listopad :tak:
Nie tak, że całkowicie się nie staramy, ale jak się uda dostać na sensowny etat to trochę nie bardzo będzie zachodzenie w ciąże, tym bardziej że w poprzedniej od 9 tyg na l4 byłam bo non stop jakieś plamienia miałam. A na etat muszę wrócić bo jednak nie idzie tak dobrze jak myśleliśmy i trzeba zarobić coś żeby przetrwać:-( jak to brzmi masakra - ale taka jest rzeczywistość najbardziej małe i młode firmy zżera ZUS - płacimy 1250 pln:szok:
Nie wiem czy te ziółka działają - no bo na pracę jajników są a nie na śluz , ale chyba jedno i drugie idzie w parze - zobaczymy jak będzie w tym miesiacu - to będzie mój drugi z ziołami.
 
reklama
Witam:-)

no to nie ciekawie, jak zwykle coś stoi na przeszkodzie - ehh finanse.

Ja bym chciała mieć jeszcze dwoje dzieci, ale... niestety w tym durnym państwie nie da się:no:

Miłego dnia:-)
 
Do góry