reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

margotka86 - prolaktynę podobno można zbadać obojętnie w którym dniu cyklu ale tak jak piszesz zero staranek przed i mało stresu :-)
jak najbardziej jestem za tabelką - moje dane: bettyszum, wiek 34, cykl 9, @ 17.05

a domiście to się chyba już udało hurra3.gif
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczyny. Miałam fatalny weekend. Mam totalnego doła i chce mi sie płakać. Jestem bezsilna. Nie myślałam że tak to bede przezywać. Mam już świetną córeczkę i nie wiem co bym zrobiła bez niej. Jeszcze koleżanka jest w 12 tygodniu ciąży i cały weekend mi opowiadała o usg itp. Nie przyznałam się jej że mam problemy. Nie potrafię. MASAKRA!!!
margotka86 fajny pomysł z ta tabelką.
Reszte dziewczyn serdecznie pozdrawiam. Nie mam siły na nic. Może minie mi ten podły nastrój.
 
Moja kolezanka starala sie 3 lata leczyla sie roznymi lekami po roznych klinmikach jezdzila i nic wkoncu jej wojek jest ginekologiem i mial jej zrobic in vitro ale cos jej mowilo ze nie zeby poczekac po tym zadzreniu 3 dni pozniej zrobila test i byla w ciazy :)
Kolega meza z zona starali sie o 1 dziecko 5 lat dzis maja 35 lat i 2 letniego synka ktory daje im popalic :p
Kolezanka starala sie o coreczke 10 lat leczyla i rozne metody wkoncu jakos im sie udalo naturalnie dzis mala ma 4 lata a ona jeszcze mloda bo 35 lat ale jakos zycie im splatalo figla finansowego ze nie moga juz sobie pozwolic na wiecej dzieci :(

Kolezanka ma pol rocznego synka o ktorego starala sie rok i miala 3 ciaze biochemiczne ale wkoncu jej sie udalo :)
Moja sasiadka starala sie kilka lat latwo zachodzila ale ciaza obumioerala wkoncu jakis profesor jej pomogl i urodzila w grudniu coreczke :)
Ja staram, sie juz 10 cykl ale jakos nie wychodzi o coreczke staralam sie 2 lata.
 
Dziewczyny oto tabelka :-)


nick..................wiek..........cykl starań........................@

margotka86......... 26..............10.............................09.05
daolga.................31...............7............................. 13.05
bettyszum............34...............9..............................17.05


Już szybko mówię jak to wygląda, bo może nie wszystkie dziewczyny wiedzą. Dopisujemy się kopiując istniejącą tabelkę i dodajemy siebie wg terminu @ po kolei, kiedy której wypada, żeby był porządek i żeby było wiadomo, która będzie następna w kolejce do testowania. Po terminie @, (jeśli przylezie) to przenosimy się na koniec tabelki zmieniając odpowiednio cykl oraz termin następnej @.
 
z tego co podczytuje to dziewczyny nie macie jeszcze powodów do niepokoju, ja się staram 32 cykle, czyli 2,5 roku.... i najgorsze jest to że nie wiem kiedy teraz dostanę @ bo to moj pierwszy cykl po laparo i wszystko się poprzestawiało. Od tygodnia plamienia a to 24 dc, jutro wizyta u gina, mam nadzieję że dowiem się co i jak.

nick..................wiek..........cykl starań........................@

margotka86......... 26..............10.............................09. 05
daolga.................31...............7......... .................... 13.05
bettyszum............34...............9........... ...................17.05
martuskaa............29..............32.......... ................... ???
 
martuskaa a powiedz jakie badania w międzyczasie robiłaś? Widzę, że masz juz córeczkę czy z pierwszą ciążą tez miałas problemy czy to zupełnie inna bajka?
 
Bettyszum - badania miałam porobione wszystkie możliwe, mąż także i wszystkie są w porządku, w miedzyczasie miałam także stymulowane cykle mimo iż owu była naturalnie, miałam też HSG i przeżyłam kilku lekarzy.... w koncu podjęliśmy decyzje o laparo.

z corcia zaszłam w ciąże po pół roku starań bez leczenia itp. a teraz???? nie wiem czemu tak się dzieje
 
reklama
martuskaa ja też mam badania porobione, byłam też na HSG w listopadzie, mąż też wyniki super a dzidzi brak. Ja jeszcze mam skierowanie na prolaktynę, bo może z nią mam problemy, niedługo się okaże. Chociaż mam nadzieję, że w tym cyklu się uda :)
 
Do góry