reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

malutka306 nie masz się czym martwić. 3mięsiące to bardzo krótki okres,O problemie z zajściem w ciąże mówi się dopiero po roku nieudanych staranek.
 
reklama
Ja wiem, ze 3 miesiące to dość krótki okres czasu.... Ale wśród mojej rodziny i znajomych, to nikt tak długa się nie starał.... A po drugie ja tak bardzo chcę tego dzidziusia, ze chciałabym go juz.... Zawsze uważałam, ze dziecko chce odłożyć na pózne macierzynstwo... ale mam juz skonczone 28 lat i wszystko sie zmieniło... Uwazam, ze teraz jest ten czas na dziecko.... ale niestety jakos nam nie wychodzi :-(
 
malutka naprawdę nie masz jeszcze powodów do zmartwien 3 miesiące to naprawdę bardzo króciutko:tak: Mam koleżankę która jest zupełnie zdrowa i jej mąż takze a starali się o dzidzie 6 miesięcy, czasem tak bywa. Dziewczyny dobrze tu podpowiadają że o problemie można mówic dopiero gdzy para stara sie rok czasu. Wiem i rozumiem że Ty chciałabys już, ale musisz troche wyluzować i uzbroić sie w cierpliwość. Mam nadzieję że juz niedługo zobaczysz dwie kreseczki na tescie, życze powodzenia:-D
 
Cieszę się ze trafiłam na to forum, bo po waszych słowach, jakoś lżej mi się zrobiło na sercu... Wiem, że są w śród nas kobietki, które nawet wiele lat się starają o dzidziusia.. a ja się martwię po 3 m-c ... wiem, że to dziwne, ale wiele rzeczy się na to składa... przede wszystkim stresująca praca, której mam już dosyć i chce od niej troszkę odpocząć, a po macierzyńskim całkowicie z niej zrezygnować... Wierze, że nie będę wiele lat czekała na tego maluszka... czego i wam życzę.

Pozdrawiam:-)
 
Serwis cenylekow.com.pl oferuje bezpłatne porady eksperta ds. niepłodności Wojciecha Gontarka - zajrzyj i dowiedz się jak zadać pytanie.
 
Hej dziewczyny. od roku staram się z moim partnerem aby zajść w ciążę i nie wychodzi :( mieliśmy przerwę pare miesięcy gdyż partner wyjechał. teraz znowu się staramy juz 4 miesiące i znowu nic :( .czy znacie jakieś sposoby, tabletki czy pozycje aby się udało? jestem załamana :( :( :(
 
Witaj mimimoże już czas zgłosić się do lekarza i przejść wszystkie niezbędne badania?Kochana nie załamuj się i nie poddawaj będzie dobrze pamiętaj że równie ważne jak leczenie farmakologicznie jest nastawienie psychiczne głowa do góry &&&
 
Dziękuję Silene za odpowiedź chyba masz rację że czas już się zgłosić do lekarza. tylko tak zawsze czekam na brak okresu . co miesiąc mam nadzieje że jednak jest dzidzia ale jednak nie :( . a ty masz dzidzke ?
 
reklama
Takie czekanie na brak @ to tylko nadzieja,że tym razem nie przyjdzie.Wizyta u lekarza nie zaszkodzi,a na pewno pomoże i będziesz wiedziała na czym stoisz.Nie stresuj się bo to nic nie da.
A jeśli chodzi o mnie to ja mam trójkę dzieci i teraz po stracie staramy się o kolejnego bobo.
 
Do góry