reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

Cześć dziewczyny! Choinka ubrana, Pani doktor przypomniałam się przed chwilą i czekam na odzew :happy2: Kurczę ile to stresów :-D:-D no i od dziś mogę zaczynać nowe boboseksy, co prawda @ zaniknęła ale wczoraj jeszcze miałam na wkładce brązowe plamki. Ząb mnie przestał boleć :-D eureka! bo okazało się,że moja nieszczęsna wyłażąca "8" się zblokowała i zbierała mi się ropa. Co prawda dziąsło już mi pocharatała ale nie mogła wyleźć. Muszę płukać szałwią i spirytusem hahaha :-D żeby to odkazić. :-D
 
reklama
hej

ja z drugim śniadankiem się witam,
butterfly no to współczuje bólu zęba :baffled:ale dobrze,że już nie boli ;-)a szałwia pomaga to fakt :happy2:a spirytusu pamiętaj nie połykaj :-p:-D
 
zuzanka :-D bolało niemiłosiernie 2 dni. Odkąd pozbyłam się ropy i moje dziąsło zostało lekko odchylone żeby ząb wylazł boli mniej :-D i to o wiele, bo wczoraj to byłam cała opuchnięta. Haha, nie martw się nie połknę -> zostałam pouczona :happy2::-D
 
zuzanka :-D bolało niemiłosiernie 2 dni. Odkąd pozbyłam się ropy i moje dziąsło zostało lekko odchylone żeby ząb wylazł boli mniej :-D i to o wiele, bo wczoraj to byłam cała opuchnięta. Haha, nie martw się nie połknę -> zostałam pouczona :happy2::-D


ja wiem jak kiedyś mój M miał zastrzał biedny po ścianach z bólu chodził :-(

a co do płukanki to przed świątecznie wesoło będziesz chodzić ;-):-) chyba i ja sobie na weekend jakiś poncz zapodam hehe
 
:-D nic przyjemnego, nie wiem po co mi się te zęby pchają :-D jeszcze trochę kość boli, ale da się żyć :happy2::happy2::happy2: mój Misiak to z zębami wylądował w szpitalu na oddziale chirurgi twarzowo-szczękowej :happy2: tak go dentystka doprowadziła :sorry2:
 
oj no to nie źle urządziła faktycznie ,ja na szczęście nie muszę chodzić często do dentysty ,ale mojemu M to tak się zęby sypią,że szok :szok:tyle kasy co on zostawił u stomatologa to już byśmy mieli coś fajnego :sorry2:

idę zupkę zrobić bo na 15 mam spotkanie ;-)
 
Dzień Dobry :tak:
Wpadam między fryzjerem, obiadem a rekolekcjami...
U mnie standardowo - wszelkie objawy zbliżającej się @ :crazy:...No niby dziś 28 dc ale liczę, że dobije do 30- stki :baffled:
Według mnie świat dalej istnieje :rofl2::happy2::-D...bo skoro ja tutaj piszę to chyba aż takiego pecha miec nie można nie :-D;-)...No dobra... więc chata wymuskana i w sumie czekam na Święta...a nie prezpraszam mogliby mi wypłatę np. dzisiaj na konto włacic :tak:... no ale to mały szczególik :happy2:
DZIEWCZYNKI POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE
 
cześć dziewczyny

u mnie pomału ład i skład ,zaraz kończę piec mięsko i zawitają do Nas święta :tak: jutro będę robić dwa ciasta i reszta w poniedziałek :-)ale już tylko kosmetyka ....

Nikusia jak u Ciebie? jak samopoczucie?

dziewczyny co robicie dobrego na święta ??
 
reklama
Zgłaszam się :tak:
Choinka ubrana, zakupy zrobione, jutro kosmetyczka a w pn ostateczne wypieki i sałatki...i WIGILIA :tak:
ZUZA - KOCHANA .... no cóż ,.... nastrój typowo @...byłam przekonana, że dziś ale jednak dała mi jeszcze spokój jutro bądź poniedziałek na setkę przylezie....takich objawów jak moje to na prawdę nie da się wmówic na ciąże :cool:... no ale ... MOŻE TO 36 CYKL MA BYC TYM SZCZĘŚLIWYM???
Butterfly - więc co???odstawiasz clo czy na żywioł idziecie???
 
Do góry