reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
Witam się poniedziałkowo :tak:
LALECZKA - gratulacje!!!Mąż mądry i rozsądny jak widac więc aby te badania były tylko formalnością!!!
RACJA RACJA... JA DZIŚ PODDASZE OGARNĘŁAM...czyli pokój młodej, naszą sypialnię i górny hol...i zahaczyłam o strych :tak:
Rozkłądam robotę bo padnę nie dośc, że od @ na Święta to i z przemęczenia :baffled:...więc jutro garderoba i gabinet...
Ja mięs nie piękę...bo nie umiem...ale pomyślałam, że może zrobię indyka w galarecie???Macie jakieś fajne pomysły????

U mnie coraz więcej objawów zbliżającej się @....podbrzusze standardowo napierdziela chociaż to 9 dfl...ehhhh.
Dzisiaj wykupiłam receptę od gina i zostawiłam w aptece 150 zł ...no kurcze zapewne za tą forsę miałabym już jakąś ładną sukieneczkę...a tak :crazy:.... No ale Clo u mnie 25 zł za opakowanie no....
Mam nadzieję, że piękne pęcherzyki urosną po tym :tak:
SPADAM COŚ ZJEŚC PO LEDWO ŁAŻĘ :rofl2:
 
:happy: dzisiaj do mnie dzwoniły szanowne Panie z UP, w związku zapewne z moim stażem i L4 - nie odebrałam ( mam je gdzieś ) - dzwoniły bo do jutra mam zwolnienie. I pewnie coś chciały albo o czymś mnie poinformować - jak coś chcą niech wyślą do mnie pismo. Jutro je odwiedzę bo zawiozę kolejne L4 i powalczę o swoje, a zapewne z tymi kanaliami będzie wojna. Odebrałam wyniki:

TSH - 1.96 mIU/ml
Prolaktyna - 11.23 ng/ml
Testosteron - 0.65 ng/ml


Kurcze przez ten 1 dniowy poślizg z @ , jednak monitoring mi wypadnie 24.12 w Wigilię ... No niezbyt. Napisałam do mojej gin czy wtedy jeszcze przyjmuje. Zobaczymy co odpisze.
 
butterfly fsh masz ładne a co do reszty to się nie wypowiem bo nie wiem niestety :-(trzymam kciuki aby monitoring się udał &&&& może jeszcze do południa będzie przyjmować?
Nikusia nie musi być na @ pamiętaj,zresztą jeszcze za wcześnie :-p:-)
 
GDZIE JEST ANASTAZJA??????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????? H A L O :nerd:
Ależ Ty kobieto krzyczysz :-p Jestem w Krakowie :-p
Przepraszam moją nieobecność, ale chyba dobrze mi zrobiła, ale bez Was żyć się nie da :no:
Ja od dzisiaj mam brać lutkę, podjęzykowo. Tak paczę i chcę już nowy cykl żeby CLO brać po 1 szt. bo teraz samowolnie zmniejszyłam do 0,5 szt :tak: Nie zauważyłam nic , żadnych nietypowych oznak, bóli, dzieci, itd :-D:-D
W weekend byłam w szkole, od pn do pt praca, także same wiecie :-)
Ja prezenty kupiłam przez internet , w sumie nie mam dużej rodziny, tylko 4 prezenty + mąż - ale to dostał dywaniki do auta wczoraj :-p
Dostała opierdziel od męża, że głupia jestem, że wkręcam sobie także luzuje.
Rozpoczęłam zdrową kuracje sokiem z aloesu i męża też tym "truje" :-D:-D:-D Ostatnio daje mu wodę w szklance a ten się mnie pyta czy to jest ten mój cudowny wywar - normalnie jak czarownica :-D:-D:laugh2::laugh2:
Nikusia - Ty tam się nie przejmuj @, wcześniej przyjdzie wcześniej pójdzie, mi wypada w Nowy Rok , albo 31.12, i się jej nie mogę doczekać , jak wyżej , mogła nie obniżać sobie dawki :tak:
Ja miałam monitoring na wiosnę, potwierdzona OWU, tylko mnie zaniepokoił fakt że przyrost był marny, bo tylko 1 mm na dobę i pękł przy ok 22-24 mm, więc może to CLO pobudzi i szybciej urośnie. Wiem jak "wygląda" OWU bo w cyklu monitorowanym dość konkretnie odczułam, także u mnie z tym jest porządeczek , do tego cykle 28-29 dniowe - więc jak nic to siedzi gdzieś w głowie - będę z tym walczyła :cool:
Opowiadać gdzie spędzacie święta i jakie plany na sylwestra? :happy:
 
:-D cześć Anastazja :-D ja od jutra biorę CLO i mi monitoring z lekkim poślizgiem wypadł na 24.12 :-D wczoraj dostałam @ i już jej prawie nie ma :eek::eek: jako prezent na święta wymieniliśmy całą kuchnię z osprzętem i myślę że taki prezent starczy :-D jedynie siostrzenica dostanie obiecany telefon od cioci Asi :-D Dzisiaj byłam walczyć z UP w sprawie mojego stażu i L4, bo zażyczyli żebym to ja podpisała zerwanie umowy jak wypowiedziała ja ta suka ( czyt. ***** ze sklepu ) :-D nic nie podpisałam napisałam tylko oświadczenie,o jej traktowaniu i wyszłam. I chyba napiszę skargę na nich gdzieś wyżej bo to są kpiny jak mnie dziś potraktował kierownik - ta wynosi o mnie informacje ( urzędniczka ) a ten ma to w dupie tylko się śmieje i wcale mnie nie słuchał :baffled:
 
reklama
Siema gwiazdy :rofl2:... kolejne dwa pomieszczenia w domku posprzątane:tak:...humor mi gaśnie z każdym dniem...jak nic pod choinkę przylezie ta durnota @ :confused2:....masakra no... Gorzej byc nie może ...chyba...
ZUZA - a powiedz mi w jakiej dawce mąż Twój łyka ten ANDROVIT ????Bo jeśli dobrze przeczytałam to on to łyka tak???No i czy robicie jakieś badania na potwierdzenie, że armia ok???
Mój ma zwiększoną dawkę tej flegaminy bo nadal ma zawyżoną lepkośc :baffled: masakra ....
ANASTAZJA - HELOŁ I MELDOWAC MI SIĘ TU ...kontrolnie chociaż :rofl2::happy:
Mh...z tą "głową" to ja cały czas się zastanawiam ...ale wątpię no... to nie może byc z głową coś nie halo... bo ja dobre 1,5 roku pojęcia nie miałam kiedy @ ma przyleźc więc jakim cudem mogłam miec tzw. blokadę???
Teraz owszem często moje myśli biegną ku pragnieniu bycia w ciąży...ale nie żyję tym tylko tym i nie chodzę jak nacpana z myślą ciąża, ciąża, ciąża...Jestem świadoma swojej płodności, wiem, kiedy mam płodne dni i robię to, co ludzie od wieków robili aby poczęło się dziecko...więc:confused2::baffled: :confused2:????
Butterfly - o kurka w wigilię?? No ale czasem lekarze rano przyjmują ...chyba???
Ja nie wiem kiedy dokładnie mnie @- sta nawiedzi ale z moich obliczeń pi razy oko wynika, że w wigilię...no może z poślizgiem w 1 dzień świąt...no ale u mnie to i tak monitoring już po Nowym Roku :happy: wypada...
I bardzo dobrze, że napisałaś oświadczenie niech inni wiedzą jaka z niej małpa rosochata :angry: no...
DZIEWCZYNY MIŁEGO WIECZORU....
 
Ostatnia edycja:
Do góry