reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
WITAM SIĘ KOCHANE ...PO ŚWIĄTECZNIE :tak:
U mnie już 4 dc więc już od dwóch dni katuję się Clo...nie widzę żadnych dodatkowych objawów...nic a nic...więc nie wiem rośnie coś???Czy nie????
Zresztą gdybanie zostawiam na półce bo i tak monitoring mam w przyszłą sobotę to się okaże:tak:
BUTTERFLY - KOCHANA &&&&&&&&&&& coś mi się zadaje że zapoczątkujesz nam bardzo ładnie NOWY ROK :tak:
ZUZA - kochana u mnie oki :) siedzę jeszcze chwilę w domku więc jestem baaaaaardzo happpy :tak:
A i oczywiście mam nadzieję, że pochodzę zaledwie 2- max 3 tygodnie i pójdę na ciążowe L4 :tak::-D:cool2:
buziaki
 
A Ja dostałam w prezencie jelitówkę i schudłam 2 kg :-p ale już nadrabiam wagę, do Nowego Roku bedzie + 2 kg pewnie :-D:-D:-D
Święta święta i po świętach, długie były i nie miały magii przez to że w sumie zaczęły się wcześniej, byliśmy od soboty u rodziców, a 1 dnia już wracaliśmy do domu, gdzie zawsze Wigilia była początkiem "imprezy" rodzinnej.
Wczoraj skończyłam brać lutkę, ale skąposć serduszek w tym cyklu nie napawa optymizmem, do tego jelitówka, ze wątpie abym była w ciąży, także czekam grzecznie na nowe staranka:tak:
butter - to na pewno to już ostatni cykl starań ;-)
nikusia - Ja też nie czułam zmian podczas brania CLO, gorzej jak się czlowiek nastawi że coś złego będzie sie działo, wtedy na bank tak bedzie :tak:
zuza - udanego Sylwka i do zobaczenia za rok :happy:
 
WRÓCIŁAM
happy.gif
happy.gif
i UWAGA: pęcherzyk pękł!!!
teraz dostałam pakiet leków na ewentualne podtrzymanie ciąży
happy.gif
 
Butterfly....&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
jestem pewna, że za kilkanaście dni będziesz już miała pewnośc, że nowe życie w Tobie się rozwija :tak:
ŻYCZĘ CI TEGO Z CAŁEGO SERCA!!!!
Ja dzisiaj wzięłam Clo i jeszcze tylko jutro dawka i czekamy na tzw. efekty :tak:...nie czuję żadnego bólu, żadnego kłucia NIC A NIC... śluz zaczął sie po woli pojawiac więc zapewne zaraz po sylwestrze wejdę w płodostan :-D:-):tak:...i w weekend podglądamy ile urosło i czy jest potencjał :dry:
DZISIAJ W DOMKU A CO ?:happy:
 
reklama
Do góry