reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

Hej,

ja popadłam w lekki stan depresyjny i mało się udzielam wszędzie :zawstydzona/y:
Dostałam CLO ale bez monitoringu i już nie mam siły na szukanie innego lekarza, także niech się dzieje co chce, tylko zastanawiam się czy brać 2 cykle po 0,5 tabl + trzeci po 1 tabl , czy 2 po 1 tabl. Lekarz kazał 3 cykle , po tabletce od 5 do 9 dc, ale wykupiłam tylko 1 opakowanie i tak kombinuje, ale to raczej kombinuje z tego że mnie wszystkie dookoła straszą i już wolę chyba mniej brać, choć już sama nie wiem. Mam tego dość, na 1 stycznia wypada mi kolejną @ , więc jaki pierwszy dzień Nowego Roku , taki cały Rok :wściekła/y:
 
reklama
NAJLEPSZE ŻYCZENIA MIKOŁAJKOWE ;-)
69477_444859825563117_703028342_n.jpg
 
cześć dziewczyny

anastazja no tak bez monitoringu clo to nie wiem czy dobry pomysł ,wiesz,że bez sprawdzenia mogą powstawać torbiele ? zwłaszcza ,że nie wspominasz nic o pregnylu(zastrzyk) który powoduje pęknięcia dominującego pęcherzyka w odpowiednim dniu cyklu ? kochana nie chce Cię denerwować ale pogadaj z lekarzem o monitoringu ??

butterfly dzięki za życzenia ;-)
 
cześć dziewczyny

anastazja no tak bez monitoringu clo to nie wiem czy dobry pomysł ,wiesz,że bez sprawdzenia mogą powstawać torbiele ? zwłaszcza ,że nie wspominasz nic o pregnylu(zastrzyk) który powoduje pęknięcia dominującego pęcherzyka w odpowiednim dniu cyklu ? kochana nie chce Cię denerwować ale pogadaj z lekarzem o monitoringu ??

butterfly dzięki za życzenia ;-)
 
cześć dziewczyny
słuchajcie jest akcja jeśli ktoś jest chętny oczywiście ,

organizuję zbiórkę pieniążków dla 6 dzieci z domu dziecka dla 1,5 roku,2 lata ,3lata , 4lat ,5 lata ,10 lat nie jest to kwota bardzo wysoka bo 50 zł a z pięniążków ,które uzbieramy zakupimy zabawki i ciuchy dla dzieci ,jeśli chcecie pomóc mi uszczęśliwić dzieci zapraszam na priv podeślę nr konta a prezenty zakupione prześlę zdjęciem na forum aby nie było nie domówień ewentualnie telefon do Pani Ani ,która ma Nas pod opieką z Ośrodka Adopcyjnego
yes2.gif


z góry dziękuję i pozdrawiam :****
 
HALO...ZGŁASZAM SIĘ pod koniec tygodnia :tak: padam na pyszczek :baffled: po tygodniu pracy... i dzisiejszym powrocie do domu...praktycznie 3 godziny opóźnienia pociągu więc MASAKRA :wściekła/y:...JA SIĘ pytam za co płacę takie bajońskie sumy za bilety no...:wściekła/y:
Więc u mnie sniegu sporo... ale jest super bo biało i nie widac tego całego szarego i smutnego świata z aoknem :tak:
Obecnie 14 dc więc bzykanko owulacyjne czas zacząc :-p:happy2::rofl2:... co by do wtorku skończyc a w czwartek wizyta u gina ...i sprawdzimy co i jak?
Zuza - super akcja ale u mnie na obecną chwilę nawet 50 zł to bym oglądała 50 razy zanim bym wydała ...a jeszcze śiwęta idą...ledwo ciągnę już ...i kurcze żałuję, że pomóc nie mogę :sorry2:..PRZEPRASZAM!!
Myślami właściwie to jestem już przed świąteczną gorączką bo.. jeszcze tylko 3 dni do pracy jeżdżę a potem aż do 1 stycznia WOLNE :-):tak:......mODLĘ SIĘ O CUD BOŻO- NARODZENIOWY...bo cykl kończy się właśnie 24 grudnia ...więc albo będzie płacz radości albo rozpaczy :dry:...się zobaczy...
Anastazja - popieram to co Zuza napisała.... bez USG CLO???Chyba lekko ryzykowne.. ja bez Clo miałam torbiel ...ale już nie myślę o niej ...ehhhhh.
Kochane moje MIŁEGO WEEKENDU WAM ŻYCZĘ!!!!
 
Cześć dziewczyny!
wink2.gif
w końcu wylądowaliśmy w domku! W czwartek jak ruszyliśmy w drogę tak 2 h kulaliśmy się do Poznania bo drogi były masakryczne, jeszcze wczoraj jadąc na wizytę wpadliśmy w poślizg i nas zarzuciło z 2 razy o 180 stopni
baffled5wh.gif
MASAKRA! na szczęście nikt nie jechał z naprzeciwka i w nic nie trzasnęliśmy skończyło się tylko na strachu! Jechaliśmy samochodem siostry ( która z resztą prowadziła ) i siostrzenicą i pierwsze co to się wystraszyłam czy nic się nie stanie małej
baffled5wh.gif
no.gif
wrrr, na szczęście nie była świadoma tego co się stało i spokojnie sobie siedziała w foteliku.

Z wizyty:

Jak się okazało i słusznie podejrzewałam nie mam w ogóle owulacji
unhappy.gif
USG 22 dc nie ma jajeczka i raczej już nie będzie ... Robimy stymulację i dostałam CLO, jak się uda to wizyta wypadnie mi na monitoring 23 grudnia w niedzielę ( ale doktor mówiła,że mnie przyjmie - tylko mam dać jej znać smsem w 1 dzień @ że się zdecydowaliśmy już na stymulację ). DO tego standardowo badania: TSH,prolaktyna i testosteron.
 
cześć dziewczyny

Nikusia nie wszystkich stać i ja nie mam nikomu za złe ,że ktoś się nie dokłada ,są święta i każdy liczy grosz wiem co znaczy nie mieć :-(fajnie ,że masz tyle wolnego odpoczniesz :-)
butterfly no to dobrze,że byliście sprawdziliście i teraz zaczniesz cykl z CLO i będzie z górki :tak: a jazda faktycznie kiepska w taką pogodę dobrze ,że nic Wam się nie stało :happy2:

ja z kawusią ,czekam na koleżankę ma na pazury przyjechać
 
zuzanka mam nadzieję,że CLO jakoś zadziała i nie będziemy musieli czekać nie wiadomo ile :happy2: choć na cuda się nie nastawiam od razu. Na razie mój G nie ma siły na seks, bo walczy po pracy z kuchnią do wieczora i o 21 zasypia jak dziecko. :cool2: może mu się przestawi i upora się z kuchnią szybciej :happy2: bo od tego cały bajzel jest w domu a niedługo święta i czas posprzątać lokum.
 
reklama
Witam się i Ja

w biurze mam 19 stopni, chyba będę co pół godz jakieś ćwiczenia robić na rozgrzanie :-)
Nic się o mnie nie bójcie, wytrzymałam nie jedno, CLO bez monitoringu też wytrzymam :-)
My w sobotę z rana pojechaliśmy do teściów, zrobić niespodziankę imieninową - podsumowanie mojego męza - co za głupie dzieci mają rodzice :-D:-D a to dlatego że siostra mojego męza ze swoim męzem w tym roku zrobiła niespodziankę i przyjechała do nas nad morze 600 km na 1 noc :szok:
No ale póki młodzi i wolni ( czyt. bez dzieci :-p) to tak się bujać i robić niespodzianki można :tak:
 
Do góry