reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
no tak potwierdzi czy była ,a jak na razie trzeba działać ;-)ja mam dzisiaj 28 dc pewnie mnie jutro zaleje @:tak:ostatnio miałam jak w zegarku ale dzięki dupkowi w tym miesiącu nie naciskałam ani nie brałam tabletek więc może się przesunąć :crazy:

dobra uciekam popracować troszkę ,później się odezwę :tak:
 
Mh z tym śluzem to chyba u każdej inaczej :confused2:
WITAM SIĘ WIECZORNIE Z DOMKU!!!
U mnie np. już jest śluz typu BJ dziś pierwszy dzień a to dopiero 10 dzień cyklu. Owulację miałam w poprzednim cyklu dopiero 17 dnia a śluz Bj miałam już 12 - tego dnia cyklu...więc reguły nie ma :no:
Pamiętam, że w sniedzielę 17 dnia cyklu to już od dwóch dni miałam śluz nierozciągliwy i nieprzejrzysty...także ewidentnie USG może wskazac najlepszy czas....U mnie coś ostatnio potwierdza się reguła, że owu mam późno mimo dośc krótkich 29 -30 dniowych cykli.
Butterfly, Wiercisze &&&&&&&&&& za starania :tak:
Zuza - A MOŻE NIE ZALEJE :sorry::-) &&&&& ABY NIE ZALAŁA:tak:
 
u mnie tak samo, tylko już prawie się roztopił, a moja temperatura chyba chce się dostosować do tej na dworze, bo ani myśli podskoczyć ;/
 
cześć dziewczynki

ja na chwilę widzę ,że jak wrzątek wrze to wrze a jak cisza to grobowa :-(

ja ogarniam się z porządkami na święta więc tak zaglądam słabiutko :-(
dziewczynki pisać co u Was?
 
reklama
Do góry