reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
Wpadam na chwilę :tak: niedzielnie się przywitac...weekend zdecydowanie za szybko mija :baffled:...posiedziałabym wdomku oj tak tak :tak:
Doczytałam, że rozmowa o stresach i podpisuję się obiema rękami..stres nas zrzera maksymalnie...niestety...Dlatego róbmy wszystko aby życ lepiej, spokojniej, może ciszej...a tym samym lepiej... Czytałam fajną książkę na ten temat i aż w szoku byłam bo po przeczytaniu chyba 3-4 stron miałam analizę samej siebie zrobioną idealnie..Niestety wyszło, że zyję w mega ogromnym stresie...mimo, że praca jest, atmosfera ujdzie, na chleb jest, dom jest...a ja mimo wszystko mam wszystkie objawy stresu i depresji...
Jak doczytam więcej mądrości...typu: jak sobie radzic to się podzielę....:happy:
Na razie jestem na etapie diagnozy tego co jest przyczyną mojego mega stresu...
DOBREJ NOCKI DZIEWCZYNY
 
dżem dobry ;) ja się również witam, jeszcze przed herbatką ;)

u mnie owulacji nadal nie widać.. płata mi coś figle w tym cyklu ;/
 
ciekawe czy u mnie była? hmm powinna być jakoś teraz. Ale nie odczuwam owulacji jak niektóre kobiety :sorry: mnie nic nie boli, chociaż ostatnio 2 dni z rzędu budzę się i czuje jakbym miała jakiegoś gluta między nogami ( dosłownie ) takie uczucie mokra mam
 
cześć dziewczyny

ja się witam zaraz zmykam po kawkę ,butterlfy może być to oznaka owu ,a jeśli jest jeszcze ładny przezroczysty glut jak kurze białko to oznaka owu :-)moja przyjaciółka nigdy nie odczuwała owu ,przynajmniej tak mówiła ;-)

no cichutko tu czasami ale chyba nie które z nas już do świąt się przygotowują i nie mają czasu ,ja w przyszłym tygodniu za generalke się biorę

wierciszek ile dniowe masz cykle ?
 
reklama
Do góry