reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

hej dziewczyny

anasztazja w końcu nie byłam na progesteronie ,w styczniu chcemy porobić badania do inseminacji więc stwierdziłam,że odpuszczam sobie teraz ;-)zaczynają mnie cycuchy boleć i sutki mam drażliwe ,ale przed @ też mnie zawsze pobolewają ,wczoraj nawet brzuch zaczął już ciągnąć :baffled:

a o****dol jak komuś spuścisz to nie ma nic z pozytywnym nastawieniem hehehe:-);-) ja też mam czasem dołki i padołki ale więcej pozytywnych myśli ;-)


wczoraj na wątku u mnie pojawiło się drugie dziecko ,które zostało poczęte na forum :tak:
 
reklama
oststnio wygralam 14zł w zdrapke i tak długo grałam az wszystko przegralam hehhe

:-D:-D:-D:-D a wiesz że ja też tak kiedyś zrobiłam :-D:-D

zuza - to wszystko jasne, odpuszczacie :-p a powiem Ci że mnie to nigdy cycki nie bolą, Ja nie wiem, ale jak sobie próbuje przypomnieć to mi nie bolały ani z Kornelią ani z tą drugą , więc u mnie to żaden wyznacznik :-p A nie mówiłaś że do inseminacji pochodzicie :no:
Powiem tak, czasami trzeba i op'''ć ( sama wykropkuję :-p) wtedy człowiek wyrzuca całą negatywną energię i się oczyszcza :tak:)
Co to za dziecko, o co chodzi? dlaczego Ja nic nie wiem ? :shocked2:
 
u Nas na wątku dziewczyna urodziła :tak:

no wiesz bo My niby chcemy ale jak mam znowu się rozczarować to odchodzą chęci do inseminacji ...jak pierwszym razem podchodziłam to wydawało mi się ,że się musi udać ! później drugi raz to było pewne i znowu "null" a jak in vitro to przecież oczywiste ,że tak i jak nic nie wyszło to teraz już sama nie wiem,w tym cały problem ,że u Nas wszystko w porządku a nie udaje się :baffled::angry: więc ja sobie daje znowu szansę ! do końca roku naturalnie a później zobaczymy ;-)
 
Zuza trzeba dawać sobie szansę, tym bardziej że wiadomo że wszystko jest ok:-) też byłam ciekawa jak wyjdzie wynik ale widze że nie robiłaś:tak:

Anastazja
bloga piszesz???:-) super


Mnie dziś głowa boli jak nigdy....ojjj:baffled:
 
noooooo nareszcie , już myślałam że nigdy do nas nie wpadniesz:-p:-p:-p a piszę kochana , piszę:tak: a co mi wychodzi to sami musicie ocenić:-)
Dzisiaj upolowałam w lidlu za 3,5 doniczke mega dużej bazylii :-):-):-)
 
cześć dziewczyny


ja tak późno bo byłam zalatana i coś mnie straszne wzdęcie męczy ale nie mogę się pozbyć tego uczucia od wczoraj :no::no::no: męczę się i nic nie pomaga :crazy:

Roza nowy cykl nowa szansa :tak:
 
Złapałam doła, jak stąd do ... Alaski :-(
masakra - ryczeć mi się chcę z niczego, dawno już tak nie miałam.
Załamuję mnie wszystko, brak ciąży, brak kasy, zima - ehhh oby jutro było lepiej....
 
reklama
Ojojoj dziewczynki:angry: wyskakiwać z ukrycia:-)

Anastazja no ja też miałam dołki ale powoli wygrzebuję się... wraz z końcem @ humor wraca, tyle że tym razem było gorzej:baffled:

Jak tam długi weekend??? spokojny?? bo u mnie leeeniwy:zawstydzona/y::-)
 
Do góry