reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

no nie ładnie dwa dni i żadna nic nie napisała ,coś czuję że wątek się rozpada :shocked2::-(taka cisza?!

dziewczyny hop ,hop

ja jem śniadanko i jadę na targ po buraczki bo będę w słoiki na zimę robić i wiązanki na cmentarz ....później wpadnę z kawką ...
 
reklama
Z jednej strony to dobrze że mało nas jest, ale z drugiej to smutno mi że tylko Ja zostałam , no i zuza :-(
ale co tam, będzie to nasz prywatny wątek po prostu :-p
Wczoraj postanowiłam pisać bloga o wszystkim i o niczym - zobaczymy ile wytrzymam:-)
nikusia - gdzie jesteś? Nie mogę wejść na Twój wykres , zablokowałąś ? :-(

idzie weekend , będziemy odpoczywać, nareszcie - jupiiiiii:-)
 
ja kiedyś zaczęłam bloga pisać i poszło w nie pamięć .....
anastazja to będziemy we dwie pisać najwyżej :tak:chyba ,że masz ochotę dołączyć do drugiego wątku na ,którym jestem :tak:i tam również się udzielać dodatkowo ?

ja drugą turę buraczków gotuje :tak: a jutro będę trzeć i w słoiki pakować ;-)
 
No Ja właśnie tak się zastanawiam do kiedy dotrwam :-) to nie jest dla wszystkich :no: ale miałam parę lat temu pomysł napisać książkę, o swoim życiu i podejściu do życia, nawet znajomi mnie namawiali :tak:
a na którym jesteś? my z danką byłyśmy na mamusie 2012 , stamtąd się znamy ;-) i to ona mi podsunęła pomysł szkoły policealnej :happy2:
jestem też na poronieniu, ale tam od czasu do czasu jestem :sorry2:
 
ja jestem na 1 DZIECKO PO -STCE ,od ponad roku a wcześniej byłam na In vitro po nie udanych próbach ,nie wchodziłam już tam,zresztą nie ma już starej ekipy nawet nie ma z kim pogadać :sorry2:


dobra uciekam ,idziemy do znajomych .

Miłego wieczoru
 
Kobitki ja też jestem:-) tylko strasznie net mi się wiesza odkąd jest nowy przekaźnik:wściekła/y: i wściekam się

Zuza ale masz plan.... a mnie Maja poczęstowała jelitówką buuuu, czuję się jak na wielkim kacu:-(

Anastazja książka mówisz....to dla mnie egzemplarz z autografem:-) poproszę

Kasia już 10 tydz:szok: ojjj leci czas:-)
 
cześć dziewczyny

Roza no piękną masz tempkę :tak:teraz proszę się do kaloryfera przywiązać i nie puszczać ;-)


wstawiłam dzisiaj rosołek do gotowania :tak:mniam,mniam....zjem i idę buraczki robić ;-)
 
Rosołek mówisz...mmmm pycha, ja od wczoraj mało jem i taki rosołek przydałby się:-)
temp rośnie ale strach już mnie obleciał i spadnie.... u ciebie Zuza na równiutkim poziomie się trzyma:-)

jak wystrzeliła :szok::szok: fiu fiu ..... mnie też głowa boli ostatnio często... i męczę się bo boję się cokolwiek brać heh na ewentualną.... no apap ale on o kant du.... jest:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry