reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

i to po 3 latach!!!! Super naprawde... jak ja bym tak zaszla po tylu to bym po scianach skakala i uszami klaskala :)
 
reklama
MAGDA- super,i ja gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

napisz jak to bylo z tym Twoim bolem jajników??od owulki czulaś ten lewy jajnik czy tak z przerwami ??

bardzo to budujące,ze po takiej walce Wam sie udalo !!!
 
karollaaa to chamowa z tym imieniem!!!!!! Ludzie nie maja wyczucia za grosz!!!!!
beata26 czasem wlasnie zmiana lekarza duzo daje!!! Ciesze sie ze Wam sie udalo bo to nadzieja dla nas
gwiazdeczka skoro nie pekaja i nie rosna ci pecherzyki nawet na clo to musisz cos innego wziac!! Bo ja mialam wlasnie ten problem nie rosly mi, ale za to pekaly!!! A jak pecherzyki sa za male to i tak nic z tego ze peknie
magda.ch gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Opisz wszystko dokladnie co jak gdzie i w jakiej pozycji. Bo ja zaczynam plodne za 3 dni chce wszystko weiedziec
 
Ostatnia edycja:
To nie chodzisz na pregnyl????? A skad wiesz ze nie pekaja masz monitoring????? Ja mialam tylko pierwszy cykl, teraz kazala mi brac clo dwa cykle i jak nie zaciaze to mam przyjsc zmieni mi leczenie. Mierzysz tempke?????
 
Tak amalfi, mam monitoring za kazdy razem. Moje pechole sobie rosna, przewaznie 2 dominujace, no i ....nic sie potem nie dzieje...ostatnio ginka odpuscila pregnyl, bo mowila, ze damy zadzialac naturze...ach wogole tutaj w DE to pochlastane wszystko. Jescze mnie czekaja 2 cykle z clo ( sama przepisalam sobie casta i no i lutke po skoku.). No i mierze tepke i z niej by wynikalo, ze owulka byla tym razem.
 
DZIĘKI WSZYSTKIM za trzymanie kciuków i za gratulacje!

mama05: od owulki bolał mnie najpierw lewy (tak jak wypadało na niego w tym miesiącu), po kilku dniach przestał, potem mała przerwa i odezwał się prawy i tak na przemian z lewym kilka dni, a teraz już cisza, a @ brak no i 2 kreski dziś:)

amalfi: starania zaczęliśmy na 2 dni przed owulką i tak przez kilka dni codziennie;) żadnych wymyślnych pozycji raczej nie stosowaliśmy, tylko klasyka przód i tył i nie myśleliśmy o tym, że coś może z tego być, po prostu dobra zabawa, żadnych „dopalaczy” nie brałam, tylko kwas foliowy od około pół roku, a mąż bierze Salfazin od 3 miesięcy. A więc do dzieła jak najszybciej! Będę 3mać kciuki! A jak zajdziesz to od razu będziesz wiedziała, że to już:)
 
wiem ze bede wiedziala, ja to poprostu wiem, dlatego nie moge pojac czemu dziewczyny sa takie napalone na testowanie
gwiazdeczka czyli skoro mialas skok tempki tzn ze pecherzyk pekl, tak???? Bez pregnylu??? Bo ja drugi cykl teraz mam miec bez pregnylu ale nie jestem pewna i mysle o tym zeby jednak isc na pregnyl ale owulka wychodzi mi w nowy rok potem jest niedziela i tylko w niedziele moge isc bo u nas ginka tylko w niedziele jest a przypuszcxzam ze bedzie miala jeszcze wolne, zadzw jutro to sie dowiem
 
Tak amalfi, pekl sam. No ale wszystko zaczyna sie u mnie od nowa, bo @ zawitala w nocy, od 5-9dc clo, potem 12dc pierwszy monitoring no i zobaczymy jak sie sprawy potocza.
 
reklama
Do góry