reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z zajściem w ciążę :(((

reklama
Ja to przyznam się szczerze że odkąd zaczęłam staranka to seks nie jest już dla mnie taką przyjemnością jak kiedyś. Ciągłe te wyliczania kiedy trzeba są dołujące, dlatego to jest mój ostatni cykl na hormonach od następnego cyklu będe starała się wyluzować i nie myśleć tyle o tym. Zobaczymy czy mi się uda, ale nawet jeśli nie to przynajmniej moja psychika trochę odpocznie
 
Magda.Ch ja tez trzymam kciuki zeby t o spoznienie to byl fasolek :) U nas juz 14 cykl staran - nie staran... bo ja nie patrze kidy mam plodne tylkko na zywiol... jeszcze kiedys sie zalamywalam dlaczego akurat ja nie moge zajsc?? ale teraz juz na luzie do tego podchode... poprostu tak ma byc...
 
reklama
Do góry