reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z USYPIANIEM dziecka

witam!
Za każdym razem jak córcia jest śpiąca w ciągu dnia i wieczorem po kąpieli to trze oczka.To normalne.Wiec idę i kłądę ja do łóżka.A ona od jakiegoś miesiąca zamiast sie ładnie położyć na boczek, ze smoczusiem to wala sie po calym łózku, jeczy trze te oczy:szok::eek:to na brzuch to na plecy, podnosi pupe, staje na nogi.Nerw mna szarpie bo nie wiem o co jej chodzi:eek:po 10mmin. takich wygibasow odlatuje.Czy ktoras z was tez to miala ze swoim terrorysta:-)
u nas to wygląda tak,w dzień tylko w wózku i nie wiem jak ją odzwyczaić.:-:)-:)-(
a wieczorem po kąpieli i kolacja tak ok 20. to młoda do 22 się kula. i jest dokładnie tak jak u Ciebie, wstaje, bawi się smoczkiem, przytula się do misia, wyrzuca poduszkę :-):-):-) i śpi do 9 - 10:-)
 
reklama
Drogie mamy poradzie mi co mam robic jak dziecko niechce mi isc spac juz kupilam jej specjalny zel na latwe zasypianie firmy G and G i niepomaga prosze o rady dziekuje.

ticker.php
 
Moja Lenka ma ponad 2 miesiące i czasami zasypia sama a nie raz muszę z nią chodzić po mieszkaniu i ją lulać. Ostatnimi czasy kładę ją do łóżeczka, daję smoczka i obok niej kładę pieluszkę... Zasypia sama ale niestety nie od razu. Kilka razy muszę do niej podchodzić, ponownie dawać smoczka bo wypluwa. Po kilku podejściach zasypia... Pozdrawiam
 
MARIA u nas to była reakcja na nowe umiejetnosci (wstawanie, raczkowanie, chodzenie itp. ) . Mlody nawet w nocy przyprzebudzeniu od razu stawal na nózki :p
Przeszło samo, nic z tym nie robiłam.
 
maria Mój Kacper ma tak samo próbuje zasnać a tu nagle łup i siada:-D, albo hop i stoi w łózeczku a potem płacze jak dla mnie to on to robi pól swiadomie ale po 20 min sam zasypia. Czasem potrafi przez 10 min robić aaaaaa ze smoczkiem w buzi i na boczku na mnie to wrazenia nie robi i nawet nie denerwuje zazwyczaj mu pozwalam na takie cos bo po kilku minutach sam sie kładzie tylko trzeba go przykryć:-)
 
dzieki dzięki ale nam to już przeszło:-)teraz zasypia albo na łapach albo w wozki ale preferuje raczki odkąd smoczka nie ma.a jak od chodzimy o 17 na basen to pada jak kawka przy mleku :-D:-D
 
Taki fioletowy on jest bardzo ladnie pachnie to cala seria ich G and G okolo 8zł kosztuje

ticker.php


024013950.png
 
reklama
Do góry