reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z USYPIANIEM dziecka

Anik buziole dla Ciebie:-)
nie martw sie babcia napewno wiedziała że bardzo ją kochasz...tak jak mój dziadzio:-(
buziaczki dla Ciebie!
 
reklama
mam pytanie nie związane z tematem wątku:-) kiedy wasze dzieciaczki zazęły raczkowac? kiedy powiedziały pierwsze słowo?
a żeby było związane z tematem wątku to dodam czy w związku z nowymi umiejętnościami miały trudnoścpi z zasypianiem przez zbyt duzo bodzcow (głupie ale co tam hehehe)
 
w zawiąku z nowymi umiejętnościami nie miały trudności w jednym temacie a mianowicie wkurzyć rodziców, reszta niestety byla dużą trudnością;p
Moja jeszcze nie raczkuje, ale się czołga i czasem przyjmuje pozycje startową do raczkowania, z gadaniem to jeśli chodzi o takie prawdziwe słowo, mama tata baba to jeeeeszzcze przed nami:)
Ale pisałaś, że CI mała się drze 20 minut i nie może zasnąć, ja pamiętam, że moja też tak miała jak wprowadziłam żarełko i wzięło ją tak ze trzy razy w dzień i ze dwa w nocy i myślałam, początkowo, że to problemy jakieś bardziej właśnie emocjonalne, ale potem się kapnęłam, że to brzucho, bo po podaniu gripe water przeszło prawie natychmiast, więc hmmm, albo za wcześnie ją lulasz, może jeszcze nie tak zmęczona by spać?? no nie wiem nie wiem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Oli zaczał czlogac sie jak zolnierz na poligonie jak miał 6, 5 miesiaca, na czworka jak mial 7 skonczone.Pierwsze slow w 9 miesiecy swiadome to tata.
Jesli dziecie nabywa nowych umiejetnosci to moz meic problemy ze spaniem albo ma za duzo wrazen w dzien abo za duzo bodzcow do zasypiania, brak rytmu, brzuszke boli.Czasem dziiec mja trak ze musza sie wyplkac pzred snem, bo wrazen duzo mialy a inaczej nie potrafia wyrazic swoich emocji wiec placza...........
Oli jak sie nauczyl kalskac to potrafil w nocy usiasc i kalakc albo wstwac
 
Cześć dziewczyny,
przepraszam znów za te przeciągi, w ogóle jak mi miło, nie wiedziałam, że tak za mna tęsknicie:zawstydzona/y:kochane jesteście baby wy moje:-D
no to tak,
przykro mi bardzo z powodu babci Anik, a Karmelcia?nie przejmuj się, pozwól sobie na chwile słabości, ale to tak, żeby potem szybko się pozbierać, bardzo dobrze Cię rozumiem, dusza towarzystwa, zawsze wesoła, uśmiechnięta, a nagle wszyscy zdziwieni, co się stało, czemu smutna, czemu nie w humorze, zawsze mnie to wkurzało, jakby człowiek nie mial prawa do złego nastroju, teraz juz tak nie jest, zacznijmy od tego, że moje życie towarzyskie ostatnio to słabiutko, ale to tak wszyscy kiedys gadali, i znajomi, i rodzina, olać, czasem chwila smutku się przydaje, bo najgorzej to udawać
Estera, a moge ja kiedyś na pazurki do Ciebie, tak po znajomości:-D:-D:-Dhihi,
ja nie mam zboczeń zawodowych, a wyjśćie bez makijażu też nie do przyjęcia, mogę zasięgnę kiedyś jakiejś rady co do makijażu u Ciebie;-)nie jestem w tym aż tak obcykanaa Oliś?nie no świetny jest, widać, że taki radosny chłopczyk, nie dziwie się, że tak ten cały szpital powalił tym urokiem osobistym,
no i wszystkie dziewczynki tez przesłodkie, no dobra do których Oliś startuje?Wikuś się podzieli:-D

no i teraz najważniejsze, dziewczyny, ja wyślę wiadomość priv do naszej administratorki, bo ona wie co i jak, ma kontakt z moderatorką, i wtedy zobaczymy co da się zrobić, nie wiem dokładnie jak to forum dziala, ale myślę, że cos by się dało zrobić, przecież to o bezpieczeństwo chodzi i nie tylko, szczerze wam powiem, że super dziewczyny jesteście, chcialabym z wami tak sobie pogaduchować, ale nie uśmiecha mi się pisać wszystkiego na otwartym forum gdzie każdy może zajrzeć, fotek tez całe mnóstwo, i pewnie każda z was by powklejała, ale tez strasch, myślę, że najlepszym pomysłem byłoby coś zrobić, bo wydaje mi się ze ta grupa to też dla ogółu dostępna, co?
Esterka, dziewczyny mnie dziś o przepisy pytały na grudniowym na rocznicę, jeśli jestes zainteresowana to wejdź w moje dzisiejsze posty na kulinarnym i grudniowym ogólnym.
My mamy rocznicę 28czerwca-pierwszą!!!;-)ale dlatego, ż eteraz jest mama to uczciliśmy ją w sobotę, żeby z Wikusiem została, było super, i nawet pomysły ekstremalne;-)ale szczerze wam powiem, że szczegółów to tez bym wolała nie pisać na ogólnym, a sa osoby, które mogą mnie tu znaleźc i przeczytać, więc pewnie mnie rozumiecie.
Dam znać jak się czegoś dowiem, pozdrawiam
 
Beciaczek dzięki na pewno skorzystam z czegos.............a nie trafiłaś na anszą grupę OOOOOOOOoMMMMMMMMMMM?Bo widze ze jestes zaprosozna

U nas jutro remont, juz wszystko przeniesione, farba jest...pacnelam na sciane i..............szoku doznalam:-:)-(......nie ten kolor co chcemy tzn odcien jak na probniku..........moze jak sie nalozy 2 wartwy i wyschnie bedzie dobrze....na razie jestem zalamana...................a wydalismy ponad 200zł na farbe.........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ratunku
 
reklama
Anik bardzo mi przykro. Babcia wiedziała. Babcie wszystko wiedzą...

Emilka
Tuśka zaczęła pełzać jakieś dwa tygodnie temu i czasami staje na czwirakach i się buja. Przez to spać nie może, nieraz zasypia z tyłkiem w górze, przebudza się i skacze lądując na szczebelkach - strasznie jej te nowe umiejętności przeszkadzają.
A świadome gadanie jeszcze przed nami, bo to co teraz gada "dzidzia" to na pewno jej słowotwór, którego nie kojarzy:)

Beciaczek no! jesteś! Chodź no do OOOMMM"ówek:)
Zapytanie do adminów już poszło z listą naszych bab i KOGUTA ;P , i czekamy kiedy wąta założą, bo to zajmuje chwilę.
Super , że się Wam rocznica udała. No ja się mogę domyślać, że było gorrrrrrąco:)
Nam się współspaczka zaoferowała, że popilnuje Tusiny jak będziemy rocznicować, ale jeszcze chwilka do tego. To będzie nasze okrągłe 5 latek...

No dobra. Idę do OOOOMMMM, bo tam widzę dyskusja wrze!
 
Do góry