reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Każde plamnie w ciąży jest niepokojcym objawem i to lekarz powinien stwierdzić czy to zwykłe plamnie implantacyjne czy coś poważniejszego. Piszę o tym poniważ straciłam dwie ciąże i i za każdym razem tak to się zaczynało. Nie piszę tego żeby Cię straszyć ale zawsze lepiej pojść o jeden raz za dużo do lekarza niż ten jeden raz za mało. Na pewno teraz muisz dużo leżeć i odpoczywać jeśli się martwisz co jak wiadomo nie jest wskazane idź do lekrza dziś. przepisz Ci za pewne duphaston-lek na podtrzymanie ciąży i Ty bedziesz spokojniesza bo do jutra się wykończysz nerwowo. powodzenia
 
reklama
Dzięki za odpowiedzi. Rozmawiałam również z mamą na ten temat, ona powiedziała że przy dwóch ciążach nie miała ani razu takiego czegoś.... ale przeczytałam wiele też postów na forach i takie coś się zdarza... najgorsze właśnie są takie niepewne sytuacje...
 
Ja u siebie tez zauwazylam cos takiego ale niestey do lekarza dostane sie dopiero we wtorek nie mieszkam w Polsce i niestety wczesniej nie uda mi sie zalatwic wizyty tez strasznie sie martwie wczoraj caly dzien mialam sluz bialy gesty czyli prawidlowy niestety wieczorem znowu pojawilo sie plamienie nie duze ale bylo po nocy wkladka czysta i do teraz wszystko dobrze nie wiem jak ja wytrzymam te dwa dlugie dni....mam nadzieje ze wszystko u mnie bedzie dobrze a za ciebie Cytrynkaa mocno trzymam kciuki oby z naszymi malenstwami bylo wszystko dobrze
 
Dziewczyny trzymam za Was mocno kciuki!!! Ale lepiej iść do lekarza szybciej niż za późno, więc jak tylko macie możliwość to zróbcie to najszybciej jak się da. Chociaż nie zawsze plamienia oznaczają najgorsze więc myślmy pozytywnie. Pozdrawiam cieplutko i jeszcze mocniej trzymam kciuki.
 
Niestety mamy taką służbę zdrowia że ja mam wizytę dopiero w środę... ale lekarz powiedział że gdyby pojawiły się bóle i plamienie czerwoną (a nie brunatną krwią) mam się zgłosić na całodobową izbę przyjęć.

no cóż... czekamy.
Obecnie również mam na sobie wkładkę więc non stop kontroluję co tam się dzieje... no i czasami pojawia się takie plamienie brunatne..
 
Ostatnia edycja:
Niestety mamy taką służbę zdrowia że ja mam wizytę dopiero w środę... ale lekarz powiedział że gdyby pojawiły się bóle i plamienie czerwoną (a nie brunatną krwią) mam się zgłosić na całodobową izbę przyjęć.

no cóż... czekamy.
Obecnie również mam na sobie wkładkę więc non stop kontroluję co tam się dzieje... no i czasami pojawia się takie plamienie brunatne..

Jak plamisz to nie ma na co czekać, tylko śmigaj do tego szpitala...
 
A u mnie narazie dobrze wczoraj nie mialam plamienia i dzis tez jest dobrze jutro naszczescie lekarz wiec mam nadzieje ze bedzie wszystko w porzadku z moim malenstwem
 
Dziewczyny wy nie czekajcie, tylko biegiem do szpitala, moj lekarz tez tak mowil, ze nie mam sie przejmowac i poronilam , teraz jestem w drugiej ciazy i jezeli moj lekarz nie moze mnie przyjac jade do szpitala, wole zeby patrzyli na mnie jak na wariatke niz potem zalowac, przynajmniej wiem ze robie wszystko dla swojego dziecka(a krwawienia w 2 ciazy byly wynikiem krwiaka)
 
reklama
Plamienie w we wczesnej ciąży bywa naprawde czymś normalnym. Może to być drobny problem z progesteronem dostaniecie tabletki albo czopki i wszystko bedzie pięknie. A taką prawdziwą szkode jaką teraz wyrządzacie dzidzi to nerwy. PAMIETAJCIE ONO CZUJE KAŻDĄ EMOCJE!!!


 

Podobne tematy

Do góry