reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Nie ma się czym przejmować - tak jak pisały poprzedniczki - śluz i inne objawy są różne u różnych kobiet i nawet różne u tej samej w innych ciążach. (Można się czasem po nich zorientować płeć maleństwa, trzeba tylko spytać mamę jak ona miała, np. ślinotok wskazuje na dziewczynkę w mojej rodzinie. )
W I trymestrze wcale nie miałam śluzu, zaczął mi się pojawiać dopiero w poprzednim tygodniu właściwie, razem z nim wróciła ochota na igraszki z mężem;-):-D A maleństwo jest zdrowe, pięknie ukształtowane, rośnie szybko i regularnie kopie, tak że wszystko jest ok. Ty też się nie przejmuj, bo naprawdę nie masz powodów do zmartwień. Pamiętaj też że Twoje samopoczucie odczuwa dzidziuś. Jak Ty się martwisz to on też, a biedaczek nie wie dlaczego, nie stresuj go! To znaczy, nie stresuj siebie:-) Pozdrawiam i życzę szczęśliwej ciąży i zdrowego maleństwa!
 
reklama
czesc dziewczyny,

jestem tu nowa. Mam do Was pytanie- może któraś z dziewczyn miała podobną sytuację jak ja... już nie wiem co mam robić... w poprzednim cyklu po sprawdzeniu na testach wyszło, że jestem w ciąży, jednak miesiączka przyszła poszłam do ginekologa powiedział, że po ciąży już śladów nie ma i dał mi luteinę w razie by przytrzymać ciążę. W tym miesiącu również wyszły mi wszystkie (ok 3 dla potwierdzenia) testy pozytywne, poszłam na betę pozytywna jestem w ciąży ale miesiączka też przyszła:(:( jutro mam wizytę i gin. Może któraś z dziewczyn spotakła się z podobną sytuacją i pomoże mi to przynajmniej zrozumieć:(:(
 
powtorz bete za dwa dni, jak rosnie o ok 66% to jestes w ciazy, jak spadla to niestety poronilas :-( aha i beta ma byc ilosciowa a nie jakosciowa bo widac wtedy jej poziom, beta przyrasta w ciagu 48 godzin od 66% a w ciagu 72 godzin o ok 114% jak ciaza jest prawidlowa.

w razie czego zapraszam cie na watek w kaciku zadumy ciaza po poronieniu, dzial poronienia... mam nadzieje ze tam nie trafisz
 
właśnie wiem, że ona tak wzrasta...robiłam pierwszą betę wyszła ok 23 przy normach 9-153 (1,3-2 tydzień) 2 dni póżniej zrobiłam drugą betę wyszła tak samo jak ostatnia ok 23 i w ten sam dzień dostałam miesiączkę...
 
moze masz torbiel jakas, bo przy torbielach czesto beta jest podwyzszona, idz do lekarza na porzadne usg najlepiej w 3d albo takie z dobrym przyblizeniem, wedlug mnie to nie ciaza... chyba ze biochemiczna, ale to lekarz niech stwierdzi
 
Ja jestem w 6 tygodniu ciąży też mam plamienia dodatku strasznie jestem przeziębiona. Za chwilę jade do szpitala niezamierzam czekać na wizyte u gina.
 
Dziewczyny jestem w bardzo wczesnej ciąży. Tydzień temu robiłam dwa testy a w środę otrzymała wynik badań b-Hcg i wszystkie pozytywne. Ciąża podejrzewam jest 3 tygodniowa. Ale od 3 dni mam niepokojące upławy.... są barwy ciemno szarej, a do tego pojawiają się lekkie plamienia... ale dopiero jutro mam wizytę u lekarza... a teraz się strasznie martwię.!! Jestem jeszcze na czczo.... mam iść po test? Boję się tego najgorszego... :/
 
reklama
Nic się nie martw poczekaj na lekarza. Takie rzeczy się zdarzają w ciąży i nie muszą oznaczać tego najgorszego. A ciąży szkodzą nerwy. Głowa do góry.
 

Podobne tematy

Do góry