reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Właściwie można napisać tylko jedno- biegnij szybko do lekarza.Im szybciej tym lepiej. Nawet jeśli wszystko jest ok powinien cię zbadać lekarz. Zawsze warto reagować wcześnie, zanim rozwinie się coś poważniejszego;-)
 
reklama
Wizytę mam na 12 marca. Ale co to może byc? Jakieś zapalenie jajników? Bo ciąże tu chyba należy wykluczyć skoro biore antykoncepcję.
 
ciazy nie wykluczaj! osobiscie sie przekonalam ze nawet regularne branie tabletek antykoncepcyjnych nie chroni w 100% przed ciaza!!! i mialam podobnie jak ty - w terminie miesiaczki jakas skapa wydzielina sie pojawila... a "tam" ktos juz rosl ;-)​
 
Powiem Ci tak. Leżałam w szpitalu i dziewczyna była właśnie z takimi objawami, odrazu powiedzieli jej ze nie ma się co martwic bo to macica się oczyszcza.

a przepraszam... z czego ma sie oczyszczac macica w czasie ciazy??? w 16 tc? czy nie dlatego spatwdza sie szyjke macicy zeby sprawdzic czy dobrze "trzyma" i zeby nie"wypuscila" dzidzi na zewenatrz?
 
Ja w ogóle mam taka dziwna ta ''wydzieline''. W pierwszy dzień było jej baaardzo malutko i była bardziej brązowa, a teraz przechodzi to juz bardziej do koloru normalnej krwi.
 
Nie stresuj się! Może tak się zaczyna @! Mnie przez dłuższe branie tabletek też się pomieszało i różnie było z @. Ale test zawsze możesz zrobić. To tylko 10 zł a będziesz spokojniejsza!
 
ja z kolei mam strasznie duże zaufanie do tabletek ...przez 10 lat je brałam (regularnie) i nic się nie wydarzyło...ale pewnie ..najlepiej zrób sobie test...choć i tak uważam że powinnaś pędzić do gina...pozdrawiam
 
reklama
jestem w 2 miesiącu i właśnie zobaczyłam że mam skrzep wielkości małego paznokcia....
zaczęłam trochę krwawić jak na początku okresu....jak sie wycieram po sikaniu to mam trochę krwi na papierrze toaletowym
strasznie sie boję....
może ktoś wie czy to jest coś groźnego.... czy nie!!!!

proszę o szybką odpowiedź....zależy mi bardzo.....
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Do góry