reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Problemy z ciążą-krwawienia,plamienia

Witam, mam pytanie chyba jak wiekszosc forumowiczow :-), 24.01 poronilam 11,5tyg dzieki Bogu obylo sie bez zabiegow, z moich wyliczen wynika ze wczoraj powinna nadejsc @, ale niestety pojawily sie tylko jakies skape brunatne plamienia. Nie bardzo wiem co o tym myslec szukam w necie info na ten temat. Moze ktoras wie o co kaman. Mieszkam w norwegii i tu lekarze chyba w tych sprawach sa 100 lat za murzynami:-D l datego sama probuje dociec i prosze o pomoc.
 
reklama
Witam.Przedwczoraj zauważyłam u siebie na wkładce trzy niewielkie plamki jasno czerwonej krwi. Dodam, że jestem w 16 tygodniu ciąy i więcej takich plamek nie miałam tylko takie jakby bardzo jasne brązowawe upławy. Czy to mogło być groźne ? I te upławy to normalne? Podrawiam
 
Powiem Ci tak. Leżałam w szpitalu i dziewczyna była właśnie z takimi objawami, odrazu powiedzieli jej ze nie ma się co martwic bo to macica się oczyszcza.
 
Powiem ci co ja bym zrobiła. Dla swojego spokoju poszłabym do lekarza. To jest ciąża, twoje dziecko. Jeśli jest coś co cię niepokoi umów się na wizytę. Pewnie nic się nie dzieje złego, ale lepiej to usłyszeć od lekarza. Jeśli masz taką możliwość to chociaż zadzwoń do lekarza i przedstaw mu sprawę. Choć założę się, że wtedy lekarz uzna że wizyta jest konieczna, bo on bez badania nic nie może powiedzieć. Zupełnie tak jak my tutaj na forum. Któraś z dziewczyn mogła mieć podobne objawy ale u każdej z nas ciąża jest inna. Ja bałabym się przekonywać cię, że wszystko jest ok, bo nie chciałabym żebyś przeze mnie zlekceważyła sprawę. Strasznie to poważnie zabrzmiało ale ja mam takie podejście do ciąży. Może dlatego że długo czekałam na dzidzię? Wierzę, że wszystko jest w porządku i tego z całego serca ci życzę. Pozdrawiam.
 
Proponuję wizyte lub telefon do lekarza ja miałam raz takie plamienie i kazał mi lekarz brać tabletki dopochwowo nie ma co ryzykowac ,każda ciąza jest inna życzę ci powodzenia
 
Dziewczyny mają rację śmigiem do lekarza!!! NIe można bagatelizować żadnych takich objawów ..tak jak dziewczyny pisały u jednych nie będzie to nic poważnego a u innych.....
Życzę zdrówka
 
zabka87 ja też bym na Twoim miejscu poszła do lekarza, tak jak radzą dziewczyny. Nigdy nic nie wiadomo, ale nawet jeśli to nie groźne to lepiej dmuchac na zimne.Uwierz mi. Bezpieczniej dla Ciebie i dzieciątka.Ja miałam plamienia więc z doświadczenia wiem, że dla świętego spokoju lepiej odwiedzić lekarza.
 
reklama
Hej, pomóżcie proszę.
Biorę tabletki antykoncepcyjne od dawna. Jestem tydzień przed planowaną miesiączką, a od 2 dni mam dziwne plamienie - jakby brązowa wydzielina. Nie jest jej dużo. Przy tym mam również gorączkę ponad 37 codziennie -od ponad tygodnia. Nic nie wskazuje na chorobę. Żeby było mało bolą mnie tak jakby jajniki. Mam PCO, więc to może torbiela? Nie byłam u ginekologa już z 5 miesięcy.
Pozdrawiam.
 

Podobne tematy

Do góry